Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE SELISE SE BEKTASHINJVE,

BUZE RRUGE KRYESORE | 500 M2 | 270.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe + 1 kat garazhd , me sip. toke, 500 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, sip. ndertimi 600m²

Botuar më 18/02/2020
270.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

prane shkolles "Faik Konica" | 90 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip. per secilin kat, 90 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, Aktualisht me qera 900 Euro. me hipoteke

Botuar më 18/02/2020
350.000,00 euro

NE VENDIN ME TE MIRE TE ZONES SE FRESKUT

100 m ne hyrje te rruges te teleferikut | 1.000 M2 | 230.000 Euro

Super okazion!!!Shitet ndertese 4 kateshe-me 8 apartamente.Siperfaqja e cdo apartamenti 125 m2.Nder te cilet 7 apartamente te paperfunduar dhe i teti ne kat te dyte i perfunduar.Objekt i rrethuar me porte buze rruges kryesore.,me oborr 250 m2.Me hipoteke . Ulje e menjehershme nga 270-230 mije Pronari jeton jashte shtetit. E trajton vetem Agjensia RE-AL,, 1.000 M2, totali i kateve 4

Botuar më 18/02/2020
230.000,00 euro

RRUGA NAIM FRASHERI

TEK AMBASADA GREKE | 150 M2 | 450.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 150 M2, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, punime cilesore, me hipoteke

Botuar më 18/02/2020
450.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

PERBALLE BLLOKUT TE AMBASADAVE | 110 M2 | 900 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, secili kat me sip., 110 M2, bosh, gjendja: shume e mire, 4 dhoma per secilin kat, me oborr, me punime te reja

Botuar më 18/02/2020
900,00 euro

21 DHJETORI

tek kryqezimi | 240 M2 | 400.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, 240 M2, me dokumenta te rregullta,

Botuar më 18/02/2020
400.000,00 euro

FARKE

Ne rezidencen Akacia Hills | 550 M2 | 1.300.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, sip. trualli 550 m²+170 m² ambjentet e perbashketa perfshire nje fushe tenisi. KAti nentoke 155 m². Garazh per 2 makina, lavanteri, dhome gjumi, vinoetke, home theatre dhe 1 dhome teknike, banjo. kati 0 - 157 m², dhome ndenje-ngrenie, kuzhine, depo, banjo, studio. oxhak funksional. Kati I -120 m², dhome+banjo, 2 dhoma gjumi me banjo, veranda e lidhur me 2 dhomat e gjumit, 550 M2, kati nen cati 120m², i organizuar si nje master bedroom me nje walking closet 20 m², banjo, verande me pamje te mrekullueshme te Dajtit. Sistem ngrohje qendrore me chiller

Botuar më 18/02/2020
1.300.000,00 euro

FARKE

Ne rezidencen Akacia Hills | 550 M2 | 5.000 Euro

Jepet vile 4 kateshe, sip. trualli 550 m²+170 m² ambjentet e perbashketa perfshire nje fushe tenisi. KAti nentoke 155 m². Garazh per 2 makina, lavanteri, dhome gjumi, vinoetke, home theatre dhe 1 dhome teknike, banjo. kati 0 - 157 m², dhome ndenje-ngrenie, kuzhine, depo, banjo, studio. oxhak funksional. Kati I -120 m², dhome+banjo, 2 dhoma gjumi me banjo, veranda e lidhur me 2 dhomat e gjumit, 550 M2, kati nen cati 120m², i organizuar si nje master bedroom me nje walking closet 20 m², banjo, verande me pamje te mrekullueshme te Dajtit. Sistem ngrohje qendrore me chiller

Botuar më 18/02/2020
5.000,00 euro

PLAZHI I DURRESIT

lagja 13, mbrapa vilave qeveritare, 900 m larg nga plazhi te (pista e vogel ilirira, ngjitur me shinat), stacioni i dyte i autobuzit Plepa-Durres ngjitur me shinat | 480 M2 | 350.000 Euro

Shitet Hotel 8 dhoma gjumi, dhe nje apartament, parking per 5 makina, dhomat te kompletuara dhe nje aprtament modern, e certifikate pronesie, me veleresim ne booking.com 8.9 (155 vleresime), 480 M2, 12 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 10 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 10 dhoma gjumi, 10 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ne pune prej me shume se 12 vjetesh.

Botuar më 18/02/2020
350.000,00 euro

RR. "RIZA CEROVA",

ne rruge kryesore, | 160 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe+papafingo, kati I: magazine, kati II dhe III ap: 2+1, sip. totale, 160 M2, plus nje dhome nje kateshe, me oborr, dere me vehte, me hipoteke

Botuar më 18/02/2020
200.000,00 euro
)