Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

LUNDER

rruga agallareve, lagjja Agallareve (tek Xhamia) | 423.6 M2 | 350000 Euro
Pershkrim

Shitet vile tre kateshe, dhe 1 kateshe, sip.ndertimit, 423.6 M2, verande, vendparkim, oborr, sip trualli 980 m toke. Me te gjitha llojet e pemeve e gjelberuar

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Lunder, rruga agallareve, lagjja Agallareve (tek Xhamia), 423.6 M2, 350.000 euro i diskutueshem
Verande, vendparkim, oborr
350.000,00 euro

Botuar me 08/11/2018

Telefon