Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

LINZE,

ne qender | 100 M2 | 58000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Linze,, ne qender, 100 M2, 58.000 euro
8 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire, kati 1
Përshkrim

Shitet shtepi private + toke 970m²,, 100 M2, 8 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e mire, çertifikate pronesie. Peme te ndryshme frutore. Uje dhe drita 24h, ose kembehet me ap. ne Tirane te Re,

58.000,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
)