Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KM 2 AUTOSTRADA TIRANE DURRES, PERBALLE DELTA HOME, PRANE VODAFONIT, BUZE RRUGES KRYESORE DYTESORE,

me nje pozicionim shume te mire biznesi me avantazhe shume te medha per reklamim e biznesit, | 1.000 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe, sip.ndertimi:jepet me qera vile 2 kateshe, sip.ndertimi...

Botuar më 14/08/2018
1.500,00 euro/muaj

KORCE

rr. Dhori Lako | 147 M2 | 10.000.000 Leke

Shitet vile, 147 M2, 2 kateshe, truall 124m, me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/08/2018
10.000.000 leke

OKAZION!! LEZHE, 50 M NGA RRUGA KRYESORE

LAGJJA SAKE , SHENGJIN | 365 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile me sip.banimi, 365 M2, 3 ballkone, gjendja: e rikonstruktuar, +780 m toke truall, mund te blihet edhe nga te huaj, me garazh, mobilje te reja ne gjendje perfekte, sistem kamerash, me dokumenta te rregullta pronesie, garazh

Botuar më 18/08/2018
250.000,00 euro

RRUGA 5 MAJI

PERBRI CONCORD CENTER | 100 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera kati 4 i nje vile, 100 M2, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me tarac dhe oborr te gjelberuar. Lirohet ne dt 2 shtator

Botuar më 18/08/2018
50.000 leke

RR. TODI SHKURTI

prane Kompleksit Grand | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne katin I te nje vile, 100 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 17/08/2018
20.000 leke

SUKTH, "LAGJIA KODRA"

200m larg autostrades | 460 M2 | 9.500.000 Leke

Shitet vile 2-kateshe, kati I, ap 2+1 sip. 110 m², kati II, ap 3+1, sip. 110 m², kati I i arreduar, sip. totale, 460 M2, 2 banjo, ndertim i ri, kushte bashkohore, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 17/08/2018
9.500.000 leke

RR. "ALI PASH TEPELENA"

prane rruges | 100 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera vile 2 kateshe, cdo kat ndarje ne 2+1, secili kat, 100 M2, i mobiluar, uje dhe drita 24h. Per banim dhe zyra

Botuar më 17/08/2018
60.000 leke

BATHORE

Rr. “Demokracia” | 310 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.e brendshme, 310 M2, oborr 400m², e kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, me hipoteke te rregullt, me projekt sptepie.

Botuar më 17/08/2018
180.000,00 euro

RRUGA SALI BERISHA

prane bashkise Kamez | 500 M2 | 70.000 Euro

Shitet vile e mobiluar, 500 M2, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 17/08/2018
70.000,00 euro

TEK KRYQEZIMI I KAFES SE RREMES, RRUGA "MYSLYM KETA "

3 stacione nga rruga Ura | 360 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile, godine banimi 3 kateshe . Kati i pare perdoret aktualisht si biznes ( Bar - Kafe ), ndersa dy katet e tjera per banim. Cdo kat ka sip.120 m². Vila eshte ndertim i ri , e mobiluar dhe e pajisur me te gjithe dokumentacionin perkates. Vila mund te perdoret edhe per biznes per shkak te hapsirave te bollshme, 360 M2, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/08/2018
220.000,00 euro

TEK KODRA E PRIFTIT,

Porcelan, | 450 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera shtepi private 3+1, sip. totale, 450 M2, i mobiluar, e rregulluar, oborr me gjelberim e mbjelle me agrume e peme te ndryshme, parkim per 4 makina. (Ose shitet 250.000 Euro). Çmimi qerase

Botuar më 17/08/2018
50.000 leke