Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES, LAGJIA 8,

rr. "Hajdar Demiri" shitet vile | 580 M2 | 110.000 Euro

580 M2, 2 banjo, htepi 2-kateshe, kati I garazhe, kati II per banim, me sip. toke 580m², sip. ndertimi 120m², me dokumenta te rregullta, tapi.

Botuar me 19/10/2018
110.000,00 euro

NE UNAZE

tek Restorant Durresi | 330 M2 | 295.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 330 M2, kati I dyqan, 2 kate shtepi banimi 2+1. Me hipoteke

Botuar me 19/10/2018
295.000,00 euro

NE GJIRIN E LALZIT

ne bllokun e vilave te reja | 350 M2 | 500.000 Euro

Okazion!!!!!! Shiten dy vila 2 -kateshe me projekt modern.Secila me siperfaqe ndertimi 174 m2,shoqeruar me 470 m2 truall( i shfrytezueshem per pishina dhe aktivitete te tjera).Njera nga vilat ne rrjesht te pare dhe tjetra ne rrjesht te dyte.Me dokumentacion te rregullt.E trajton vetem Agjensia RE-Al ,me adrese ne Qender fare prane kafe "Flora", 350 M2, gjendja: e re - RE AL

Botuar me 19/10/2018
500.000,00 euro

RR. "KAVAJES",

tek rrugica Islam Alla, | 133 M2 | 159.600 Euro

Shitet shtepi private, 133 M2, me hipoteke.

Botuar me 19/10/2018
1.200,00 euro/m2

RR."4 DESHMORET"

prane Gjimnazit Partizani | 120 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera kati II dhe i III i nje vile, secili kat,, 120 M2, 150m oborr, sherben edhe per call center, kopesht etj

Botuar me 19/10/2018
1.200,00 euro

LUNDER

rruga agallareve, lagjja Agallareve (tek Xhamia) | 423.6 M2 | 350.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, dhe 1 kateshe, sip.ndertimit, 423.6 M2, verande, vendparkim, oborr, sip trualli 980 m toke. Me te gjitha llojet e pemeve e gjelberuar

Botuar me 19/10/2018
350.000,00 euro

SELITE

afer Postes | 100 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi private, 100 M2, me sip toke 300m². Me dokumenta te rregullta

Botuar me 19/10/2018
120.000,00 euro

VLORE

RADHIM | 60 M2 | 90.000 Euro

Shitet 300 m toke dhe shtepi, 60 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar, me dokumenta, garazh per 2-3 makina, me pamje nga deti

Botuar me 19/10/2018
90.000 euro

RR. "SIRI KODRA",

prane ish Punishtes se Pastave, | 300 M2 | 300.000 Euro

Shitet shtepi private 4 dhoma, 2 anekse, oborr, sip. totale, 300 M2, dokumenta te rregullta

Botuar me 19/10/2018
1.000,00 euro/m2

SUPER CMIM! RR. "MYSLYM SHYRI"

mbrapa ish Vodafone | 47 M2 | 17.000.000 Leke

Shitet truall 47m² + ndertes/banese, 47 M2, me hipoteke dhe certifikate pronesie

Botuar me 19/10/2018
17.000.000 leke