Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE SPITALIT HYGEA

jepet | 85 M2 | 20.000 Leke

Me qera 2+1, kati II, 85 M2, pjeserisht e kompletuar, shtepi private, parkim per makine.

Botuar më 23/05/2018
20.000 leke

VAQARR

prane shkolles se Edukimit, | 130 M2 | 800.000 Euro

Shitet katI II i nje shtepie private, 130 M2, 300m² toke, 2 puse, dokumenta te rregullta, me hipoteke

Botuar më 23/05/2018
800.000,00 euro

RRUGA IDRIZ DOLLAKU

afer burgut te grave | 295 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe +papafingo me cati, 295 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, oborr, secili kate 2 dhoma gjumi, kuzhine+dhome ndenje, verande+banjo,me oborr te shtruar dhe te rregulluar me peme dhe vend parkimi per 4-5 makina, sip. total trualli 395m².

Botuar më 23/05/2018
250.000,00 euro

RRUGA KAVAJES,

pas Volkwsagen, | 240.83 M2 | 400.000 Euro

Shitet vile, 240.83 M2

Botuar më 23/05/2018
400.000,00 euro

DURRES! LAGJIA 17,

mbrapa ujesjellesit, | 73 M2 | 120.000 Euro

Shitet shtepi 2-kateshe, sip. kati, 73 M2, 3+1, me oborr, e rrethuar, ndertim i ri, kushte bashkohore, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 23/05/2018
120.000,00 euro

VOSKOPOJE

ne qender | 240 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile, 240 M2, totali i kateve 2, gjendja: shume e mire, 1000m² oborr

Botuar më 23/05/2018
200.000,00 euro

RR. "ILIA SHYTI",

tek Kodra e Priftit, | 650 M2 | 280.000 Euro

Shitet shtepi private, 650 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 23/05/2018
280.000,00 euro

SAUK

lagjia e re, tek Xhamia | 460 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 460 M2, i mobiluar, 2 kate banim, 1 kat garazh + bodrum. Me hipoteke

Botuar më 22/05/2018
300.000,00 euro

RRUGA BOGDANEVE

tek Shkolla Avni Rustemi | 209 M2 | 165.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe e vjeter, e rregulluar dhe ka dy dhoma, guzhine, tualet, magazine vec dhe oborr, sip. me Hipoteke, 209 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 22/05/2018
165.000,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO

Brenda unaze, pa shku tek drejtoria e Ujsjellesit dhe Medreseja | 250 M2 | 199.000 Euro

Shitet Vile 3 Kateshe e Re viti 2004 me Hipoteke dhe truall 86 m2. Punime te jashtme dhe te brendshme shume cilesore, 250 M2, Shitet per arsye te ngutshme familiar. EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 22/05/2018
199.000,00 euro