Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. TRE VELLEZERIT KONDI,

Prane vilave Amerikane | 120 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera kati i 2 i nje vile tre kateshe, 2+1, 120 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, gjendja: shume e mire, hyrja eshte e re dhe e pa banuar me pare, uje dhe drita 24 ore

Botuar me 22/10/2018
27.000 leke

KODER KAMEZ

rr."Batalioni", perballe ish Praktiker-it | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet shtepi private, 160 M2, totali i kateve 2, gjendja: shume e mire, e planifikuar per 4 kate, e paperfunduar, 370 m² truall, Ne proçes hipotekimi

Botuar me 22/10/2018
8.000.000 leke

RRUGA "ENVER JAHO"

Radio "Vale e Kalter", Shkolla "15 Tetori" | 248 M2 | 120.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, 248 M2, 2 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire, e cila ka dy hyrje me dalje te ndryshme dhe si rrjedhoje mund te perdoret nga dy familje

Botuar me 22/10/2018
120.000,00 euro

YZBERISHT

reparti 1105 | 100 M2 | 98.000 Euro

Shitet shtepi private, 100 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me dokumenta. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 22/10/2018
98.000,00 euro

KOMPLEKSI ANA, MBI QYTETIN STUDENTI

jepet me qera 1+1 ne nje vile | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 30 M2, kati 1, i mobiluar, arredim i ri. E pershtatshme per 3 persona

Botuar me 22/10/2018
20.000 leke

DURRES

siper hotel Vollga | 300 M2 | 55.000 Euro

Shitet shtepi private dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar, 300 M2

Botuar me 22/10/2018
55.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

poshte kodres se diellit 2 | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera pjese vile 1+1, 70 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, preferohen familjare

Botuar me 20/10/2018
25.000 leke

TIRANE

Shkoze | 386 M2 | 110.000 Euro

3-kateshe, me hipoteke, ndertim bashkekohor, garazh 60 m2, e investuar totalisht dhe e mobiluar, oborr perpara, 386 M2, totali i kateve 3, 4 dhoma gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati i pare eshte 1+1, kati i 2 eshte 3+1 dhe kati i 3 ne faze karabina - Future Home Ali Demi

Botuar me 20/10/2018
110.000,00 euro

TEK MISTO MAME,

shitet | 43 M2 | 31.000 Euro

Shtepi private 1+1+aneks, 43 M2, me opborr para, totalisht e rregulluar. Me hipoteke.

Botuar me 20/10/2018
31.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 8,

rr. "Hajdar Demiri" shitet vile | 580 M2 | 110.000 Euro

580 M2, 2 banjo, htepi 2-kateshe, kati I garazhe, kati II per banim, me sip. toke 580m², sip. ndertimi 120m², me dokumenta te rregullta, tapi.

Botuar me 19/10/2018
110.000,00 euro