Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SUPER CMIM! RR. "MYSLYM SHYRI"

mbrapa ish Vodafone | 47 M2 | 17.000.000 Leke

Shitet truall 47m² + ndertes/banese, 47 M2, me hipoteke dhe certifikate pronesie

Botuar me 19/10/2018
17.000.000 leke

VAQARR

prane burgut | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar me 18/10/2018
8.000.000 leke

TEK "ALI DEMI",

RR. "DHIMITER KAMARDA", | 240 M2 | 85.000 Euro

Shitet shtepi e vjeter private, sip. totale, 240 M2, 1 banjo, dokumenta te rregullta hipotekore, me çertifikate pronesie. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar me 18/10/2018
85.000,00 euro

RR. SHABAN BARDHOSHI

Kombinat | 87 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi private, 87 M2, + 150m² + nje dyqan i vogel 18m², me dokumenta te rregullta

Botuar me 18/10/2018
5.000.000 leke

KOMBINAT

ish Fabrika e Qelqit | 500 M2 | 175.000 Euro

Mundesi per qera ose shitje, 500 M2, 9 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, oborr, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 18/10/2018
175.000,00 euro

RR. 28 NENTORI

ne Elbasan, afer doganes | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, 100 M2, me sip toke 750m². Me hipoteke

Botuar me 18/10/2018
600,00 euro/m2

RR."ARKITEKT KASEMI"

ngjitur me ish Rozafen, aktualisht Trisst | 240 M2 | 500.000 Euro

Shitet Shtepi private 3 kateshe + garsoniere, 240 M2, bosh, Kati I me hipoteke, katet e tjera ne proces legalizimi. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 18/10/2018
500.000,00 euro

RR. "BERISHA"

Prane Stadiumit Kamez, Piazza | 260 M2 | 57.000 Euro

Shitet shtepi private ose jepet me qera 1 kateshe 4+1+ballkone 134 M2 siperfaqja e truallit, 260 M2, 5 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, gjendja: shume e mire, Me hipoteke

Botuar me 18/10/2018
57.000,00 euro

RR. “DON BOSKO”,

pa shkuar te pallatet e Vizion Plus, | 150 M2 | 142.500 Euro

Shitet Vile 4 kateshe,sip.truallit 240 m², brenda kesaj sip. eshte ndertuar, kati perdhe sip 125 m² i pershtatshem per aktivitet, tre kate banim secili kat me vete, ne nje ap ka nje aneks dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualete, nje ballkon sip e çdo kati, 150 M2, Dy kate dhene me qera, per te huaj. 480 Euro nje kat. Çmimi kat perdhe 1800 Euro/m².Dokumenta te rregullta, çertifikate pronesie dhe leje ndertimi. Trruallit 300 Euro/m², cmimi ap.

Botuar me 18/10/2018
950,00 euro/m2

INSTITUT

pas bar cilesise | 200 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 me hipotek, 200 M2, + dyqan 40 m²

Botuar me 17/10/2018
678,30 euro