Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FIER

lagja Afrimi i ri | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, korridor, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 09/07/2020
5.000.000 leke

DURRES, LAGJIA 17

prane Galaktikut | 90 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1 dhe 2+1, ne shtepi private, 90 M2, 1 banjo, i mobiluar, Hyrje me vete, vend parkimi

Botuar më 09/07/2020
17.000 leke

BLLOKU VILAVE SELITE

Rruga ; Ibrahim Dervishi | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 65 M2, i mobiluar

Botuar më 09/07/2020
20.000 leke

SAUK

mbrapa shkolles se policise | 100 M2 | 130.000 Euro

Shitet vile dy kateshe me plan arkitekti per 3 kate, aktualisht jane 2, ku secili kat, 100 M2, kopesht 50m², me dokumenta te rregullta

Botuar më 08/07/2020
130.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 17

prane Galaktikut | 90 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera kati II i nje vile, 90 M2, 1 banjo, i mobiluar, Hyrje me vete, vend parkimi

Botuar më 08/07/2020
17.000 leke

SHKODER

Rruga Qender Golem, Shinat e Trenit | 120 M2 | 13.000 Euro

Shitet Shtepi Private, 120 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Siperfaqe 1300 m2 truall nga te cilat 120m2 jane njesi ndertimi . Shtepia eshte e organizuar ne : 2 dhoma gjumi ,1 sallon e kuzhine , 1 tualet gjithashtu ka nevoje per investime

Botuar më 08/07/2020
13.000,00 euro

ALI DEMI

Perballe Shkolles Kushtrimi i Lirise | 70 M2 | 29.000 Euro

Shitet vile 1+1 e modifikuar ne 2+1,ne zone mjaft te mire prane sherbimeve publike dhe private,ne afersi me qendren.Planimetri e rregullt dhe siperfaqe e bollshme qe e bejne me te thjeshte dhe mobilimin.Orientim Lindje.Me hipoteke.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!, 70 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/07/2020
29.000,00 euro

LINZE

te zyra e komunes Dajt | 100 M2 | 55.000 Euro

Shitet shtepi private, me 970 m² toke, 100 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/07/2020
55.000,00 euro

RRUGA PANDI DARDHA , LAPRAKE TIRANE

Supermarketi Kmy, Laprake | 200 M2 | 85.000 Euro

Shtepi me nje siperfaqe 65 m 2 dhe nje tarrace 125 m2 qe ofron mundesi te mire per ta shfrytezuar per biznes.Shtepia ndodhet prane rruges kryesore , kati i 2 ,siper nje marketi ( Diambe)., 200 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, tarrace, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/07/2020
85.000,00 euro

RR.4 DESHMORET

prane Gjimnazit Partizani | 125 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera kati II dhe III i nje vile 3 kateshe, oborr 170m² qe sherben si parkim, secili kate, 125 M2, i pershtatshem per biznese te ndryshme si: Kopesht, cerdhe, klinik, hotel, zyra kursesh etj. ka funsionuar si shoqate prej 15 vitesh. Cmimi ne total

Botuar më 07/07/2020
1.000,00 euro
)