Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QERET

plaxhe | 300 M2 | 250.000 Euro

Vile me sip trualli 300m2 dhe sip ndertimi 300m2 i mobiluae me hipotek.vije e dyte nd...

Botuar më 03/08/2020
250.000,00 euro

NE QERRET

,Kompleks vilash, | 350 M2 | 240.000 Euro

Shitet vile dhe sip ndertimi 200 m². Me hipoteke. Punime dhe kompletim super cilesore. Me pishine personale, 350 M2

Botuar më 11/08/2020
240.000,00 euro

RR. SULEJMAN DELVINA

prane Clasic hotel | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje vile 2 kateshe, 70 M2, bosh, 2 muajt e pare papagese

Botuar më 11/08/2020
18.000 leke

AUTOSTRADA TIRANE-DURRES

500m ne krahe te QTU-se, prane stacionit te trenit Kashar | 500 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 500 M2, kati 4, 5 banjo, 4 ballkone, gjendja: shume e mire, kati I me garazh, sip. kati 90m², dokumenta te rregullta hipotekore si edhe leje ndertimi. E pershtatshme per çdo lloj biznesi(Mundesi per qera 600 Euro/muaj)

Botuar më 11/08/2020
250.000,00 euro

TEK PALLATI ME SHIGJETA

Afer | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati i 2 i nje shtepie private, 70 M2, i mobiluar, Uj drita 24 ore

Botuar më 11/08/2020
20.000 leke/muaj

SELITE PRANE AKU, KOLEGJI TURGUT OZAL, SPITALI AMERIKAN 3

Kolegji Turgut Ozal | 180 M2 | 550 Euro

Ne Tirane ne Qytetin e nxenesve, prane AKU, Kolegjit Turgut Ozal dhe Spitalit Amerikan 3 jepet me QERA vile e cila eshte totalisht e mobiluar perbehet nga ambjent ndenje, kuzhine gatimi me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,ballkon panoramik dhe ka 2 vende parkimi si dhe oborr te gjelberuar. Zone e qete, ajri i paster.Cmimi 550 euro/muaj. Informacion Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 180 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/08/2020
550,00 euro/muaj

LAPRAKE MBAS SPITALIT USHTARAK

Spitali Ushtarak | 312 M2 | 330.000 Euro

Ne Tirane mbas spitalit ushtarak SHITET vile 2 kate +oborr+papafingo me 312 m2 sip ndertimi dhe 1.000 m2 truall.Kati i 1 sip125 m2 ambjenti gatim+ngrenie+ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe verande e mbuluar.Kati i 2 sip 172 m2 ambjenti gatim + ngrenie + ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor,2 ballkone dhe verande. Cmimi 330.000 euro, Informacion Cel. 0684109062, onlineprona@gmail.com, 312 M2, 8 ambjente, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/08/2020
330.000,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

BUZE UNAES SE RE | 200 M2 | 27.000 Euro

SHITET VILA 3 KATESHE E NODHUR NE NJE NGA ZONAT ME TE MIRA TE TIRANES NE KRAH TE KOMPLEKSIT DINAMO ME SIPERFAQR TRUALI 75M2 DHE SIPERFAQE NDERTIMI 200M2 E PERSHTASHME PER HOTEL APO BIZNES PER SHKAK TE VENDODHJES PERFEKTE NE BUZE TE UNAZES, 200 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, ME CERTIFIKAT PRONESIE

Botuar më 11/08/2020
27.000,00 euro

IRFAN TOMINI

afer | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 10/08/2020
20.000 leke/muaj

SELITE

Rr.e Zallit | 720 M2 | 400.000 Euro

OKAZION!!!Shiten 2 vila.Vila e pare eshte e ndertuar ne 3 kate me sip.142m2 per cdo kat dhe ka sip.totale 426m2.Vila eshte totalisht e perfunduar.Vila e dyte eshte me te njenjten sip. e pa perfunduar.Sip.totale e truallit eshte, 720 M2, Me certifikate pronesie.

Botuar më 10/08/2020
400.000,00 euro

QERRET

Qerret | 480 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe kati i pare sallon+kuzhine+1tualet+verande+garazh,kati i dyte 3 dhoma gjumi+3 tualet+verande,kati i trete 3dhoma +2 tualete+verande.Sip.vile 387m2,sip.trualli, 480 M2, 10 ambjente, 6 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 6 dhoma gjumi, 5 ballkone, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Vila ndodhet shume prane detit.Me certifikate pronesie.

Botuar më 10/08/2020
180.000,00 euro
)