Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KOMBINAT,

100 m nga rruga kryesore, rruge e asfaltuar | 100 M2 | 26.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
Kombinat,, 100 m nga rruga kryesore, rruge e asfaltuar, 100 M2, 26.000 leke
Gjendja: e re
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, kati IV, sip.banimi, 100 M2, gjendja: e re, dhe 60m² verande, i mobiluar, me te gjitha kushtet, ap. bashkohor, me grila, sistem kapot, objekt i survejuar me kamera, kondicionim, infrastukture e rregullt, nje vend parkimi

26.000 leke

Botuar më 06/04/2020

Telefon
)