Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BUDULL

4 km ne veri - perendim te airoportit Nene Tereza | 260 M2 | 155.000 Euro

Shitet vile dy kateshe karabina, 260 M2, 9 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, vila eshte e rrethuar dhe perbehet prej 3000m² toke e mbjelle me ullinj e peme te ndryshme,ka edhe nje pus me uje te bollshem edhe per vaditje, me hipoteke.

Botuar më 31/05/2020
155.000,00 euro

RR. MYSLYM KETA

Kryqezimi i Kafes se Rremes | 360 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile, Kati I eshte perdorur si biznes (Bar-restorant) ambjenti eshte ne rruge kryesore , njekohesisht i pajisur me verande jashte. Ndersa katet e tjera jane perdorur per banim ku ndodhen 5 dhoma te medha gjumi, 360 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, bodrum, depo, i mobiluar, 2 ambjente te medha ndenje dhe kuzhinat ne secilin kat.Vila eshte e mobiluar dhe paisur me gjithe dokumentacionin e duhur ligjore

Botuar më 30/05/2020
200.000,00 euro

RR. “FERIT XHAJKO”,

perballe restorant Durresit | 105 M2 | 350 Euro

Jepet me qera dublex 2+1, kati II dhe III i nje vile 3 katshe, e mobiluar ne menyre bashkohore, 105 M2, 2 banjo, gjendja: shume e mire, dubleks, 2+1, kondicioner, dhomat e gjumit te shtruara me parket.

Botuar më 30/05/2020
350,00 euro

NE NJE FSHAT TE TIRANES,

12 min larg nga TEG | 196 M2 | 170.000 Euro

Shitet ose jepet me qera vile 2-kateshe+papafingo, sip. ndertimi, 196 M2, oborr me pus, sip. toke 850m², ambiente me mobilim dhe arredim bashkohor, vile e siguruar me kamera. Me hipoteke. E pershtatshme per bujtin ose restorant jashte Tirane

Botuar më 30/05/2020
170.000,00 euro

RR. BILAL GOLEMI

tek Komuna e Parisit, ngjitur shkolles Fenix | 200 M2 | 200.000 Leke

Jepet me qera vile 2 kateshe, 200 M2, 2 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, oborr, bosh, shume e pershtatshem per biznese, fondacione, kopesht, cerdhe, call-center etj

Botuar më 30/05/2020
200.000 leke

BERAT

Lagjia Clirim | 330 M2 | 180.000 Euro

Shitet shtepi Private me Truall (Baçe dhe Oborr), 330 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, tarrace, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kati i I-re 150m² dhe kati i II-te 180m². Kati i I-re eshte bosh, i dyti i mobiluar. Dyqani eshte i shkeputur nga shtepia. Ndertesat jane me certifikate pronesie

Botuar më 30/05/2020
180.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

perballe me liceun | 350 M2 | 3.000 Euro

Jepet Super Vile me Qera per Zyra prane Liceut , te Instituti i Higjenes. Vila eshte 3 kate me siperfaqe totale 350m2 . Vila dispon dhe 3 poste parkimi te perfshira ne cmim. Vila eshte e sapo rikonstruktuar dhe jepet ne gjendje perfekte me qera, me cmim OKAZION per zonen.Vila eshte shume e pershtatshme per disa lloje te ndryshme aktivitetesh, si zyra , shkolle etj., 350 M2, totali i kateve 3, 5 banjo, vendparkim, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 29/05/2020
3.000,00 euro/muaj

BERZHITE

Berzhite | 160 M2 | 170.000 Euro

Ne Tirane ne Berzhite 4 min larg TEG SHITET Vila 2 kate me sip ndertimi 160 m2 dhe sip trualli 400 m2 ne nje Kompleks te ri Vilash,larg zhurmes,ne mes te ajrit te paster dhe qetesise.Ne katin e pare te viles eshte organizuar zona e dites ndersa ne katin e dyte zona e nates.Disponon Certifikate Pronesie. Cmimi 170.000 euro, Cel. 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 160 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re

Botuar më 29/05/2020
170.000,00 euro

RRUGA RIZA CEROVA

afer Medreses | 400 M2 | 1.200 Euro

Rruga Riza Cerrova, afer Medreses, jepet me qera vile 3 kateshe, siperfaqe 300 m2 + 100 m2 ( oborr, vend parkimi). Vila eshte e organizuar nga soxhorno, 2 kuzhina, 5 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 ballkone, verande etj, e mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner ne cdo ambjent, 2 vende parkimi. Orientimi me Diell., 400 M2, 3 banjo

Botuar më 29/05/2020
1.200,00 euro

VISHJE

3 km nga Qendra Tregetare TEG | 322 M2 | 365.000 Euro

Shitet vile, 322 M2, totali i kateve 2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e re, punime te cilesise me te larte te mundeshme,siperfaqe truallit per cdo vile 800m² deri 900m²,aktualisht kane perfunduar sovatimet e brendeshme dhe jashtme,jo agjensi imobilare.

Botuar më 29/05/2020
365.000,00 euro
)