Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA IDRIZ DOLLAKU

afer burgut te grave | 295 M2 | 240.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe +papafingo me cati me certifikat pronesie, 295 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, oborr, secili kate 2 dhoma gjumi, kuzhine+dhome ndenje, verande+banjo,me oborr te shtruar dhe te rregulluar me peme dhe vend parkimi per 4-5 makina, sip. total trualli 395m².

Botuar më 22/04/2019
240.000,00 euro

NE MISTO MAME

perballe kompanise Plus | 56 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera shtepi private , 1+1, 56 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/04/2019
18.000 leke

RR. DON BOSKO

prane Vizion+ | 180 M2 | 250.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe, 180 M2, ndertim, 200 m2 truall, ose nderrohet me apartamente ne pallat ne zonen e Don boskos ose politeknikumi

Botuar më 22/04/2019
250.000,00 euro

DURRES! RRUGA NACIONALE DURRES-SHIJAK, PRANE BRUNES

stacioni zooteknik Xhafzotaj, prane shkolles se re | 500 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet shtepi private 2+1, sip. totale, 500 M2, ndertim ekzistues, uje, drita, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 22/04/2019
3.500.000 leke

TE HIPOTEKA

RRUGA PANORAMA | 260 M2 | 239.000 Euro

Vile ne shitje ne Tirane.Shitet vile 3 kate prane Hipotekes ne Rrugen Panorama.Organizohet ne 3 kate me organizim 2+1.Vila ka drite natyrale ne te gjitha orientimet dhe eshte e pershtatshme si per banim apo investim.Vila vjen me nje cmim okazion mbi zonen dhe eshte e rivlersuar. ME HIPOTEKE, 260 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 6 dhoma gjumi, 3 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/04/2019
239.000,00 euro

UZINA E TRAKTOREVE

afer News 24 | 80 M2 | 45.000 Euro

Shitet Shtepi Private 1 kateshe, 80 M2, +300m² toke. Me hipoteke

Botuar më 22/04/2019
45.000,00 euro

LAGJIA PALORTO, GJIROKASTER

mes gjimnazit Asim Zeneli dhe muzeut etnografik | 155 M2 | 90.000 Euro

Shitet vile me siperfaqe e truallit 350m² dhe sip banimi, 155 M2, totali i kateve 2, 1 banjo, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/04/2019
90.000,00 euro

RR. "MIHAL GRAMENO",

nr 145, prane Grandit, ne rruge kryesore | 400 M2 | 480.000 Euro

Shitet shtep private, me oborr, sip. totale trualli. 0697099660, 400 M2, dokumenta te rregullta, me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 22/04/2019
480.000,00 euro

DURRES, ARAPAJ (TEK BAZILIKA)

PLAZH | 500 M2 | 140.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe 3+1, sip. kati 165m², kati I per aktivitet, sip totale, 500 M2, 2 banjo, gjendja: shume e mire, e rrethuar me avlli, sistem ngrohje me kaldaje, pamje nga deti dhe qyteti, si dhe nje toke me sip. 500m², ngjitur me shtepine. Shiten bashke ose vec. Shtepia

Botuar më 22/04/2019
140.000,00 euro

LAPRAKE

prane Gjykates Administrative, tek uzina Partizani | 100 M2 | 45.000 Leke

Jepet e qera vile dy kateshe, 100 M2, secili kate me shkalle te bendshme, oborr me gjelberim, I kompletuar totalisht, me parkim makine. I pershtatshem per banim ose shoqata te ndryshme.

Botuar më 21/04/2019
45.000 leke