Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMEZ

50 m nga rruga kryesore Tirane Shkoder | 100 M2 | 7.000.000 Leke

Jane dy shtepi private 1 kateshe, ndertime te reja, njera me cati, tjetra me tarrace, njera me kollona dhe planifikim per ndertim tre kate, perreth tyre dhe 800 m2 toke , parkim makine ne oborr per 3 makina, hipoteke shtepia dhe toka,, 100 M2, 7 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, me avlli dhe porte hekuri, shitet per arsye se banojne me qendrim te perhereshem jashte shtetit

Botuar me 21/09/2018
7.000.000 leke

VARRI BAMIT

prane Disko Venu, | 500 M2 | 40.000.000 Leke

Shitet shtepi private, 500 M2, ku 76m² ambiet I brendshem+papafingo, me dokumneta te rregullta.

Botuar me 21/09/2018
40.000.000 leke

KODER KAMEZ,

rr."Batalioni", perballe ish Praktiker-it | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet shtepi private, 160 M2, totali i kateve 2, gjendja: shume e mire, e planifikuar per 4 kate, e paperfunduar, 370 m² truall, Ne proçes hipotekimi

Botuar me 21/09/2018
8.000.000 leke

RR. VACE ZELA

mbrapa qendres Globe | 200 M2 | 200.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 200 M2, secili kat, 12 dhoma, me dokumenta te rregullta, 1 kat papafingo ne proces legalizimi, oborr, 2 garazhe

Botuar me 21/09/2018
1.000,00 euro/m2

RR. TEFTA TASHKO KOCO"

tek Pazari Ri | 180 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe, 180 M2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, vendparkim, oborr, i mobiluar

Botuar me 21/09/2018
1.000,00 euro

RR. ARKITEKT KASEMI

ngjitur me Trisstin | 225 M2 | 500.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 225 M2, me hipoteke

Botuar me 21/09/2018
500.000,00 euro

RR. SHEFQET NDROQI

Prane Sanatoriumit | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera kati i pare i njr vile buze rruges i ndare 2+1+2 tualete. I pershtatshem per cerdhe zyra etj. Ka akses ne trasportin urban, 120 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar me 21/09/2018
30.000 leke/muaj

RR. "NASI PAVLLO"

prane Qendres se Shendetit Publik, pas Liceut Artistik | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera nje dhome, 20 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shtepi private, e pershtatshme per 1 person,sherben edhe per aktivitet private

Botuar me 21/09/2018
15.000 leke

RR. “MARUBI”

LAPRAKE | 120 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi private 1-kateshe, 120 M2, 3+1, me oborr 60m², me hipoteke

Botuar me 21/09/2018
90.000,00 euro

NE UNAZE

tek Restorant Durresi | 330 M2 | 295.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 330 M2, kati I dyqan, 2 kate shtepi banimi 2+1. Me hipoteke

Botuar me 21/09/2018
295.000,00 euro