Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KODRA E PRIFTIT,

siper shkolles "MREKULLIA" | 112 M2 | 25.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
KODRA E PRIFTIT,, siper shkolles "MREKULLIA", 112 M2, 25.000 leke
I mobiluar
Vendparkim, oborr
Përshkrim

Ne nje zone shume te qete dhe me pamje nga qyteti dhe mali i Dajtit. jepet me qera 2+1+ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, kati 2 dhe 4, sip. per secilin kat, 112 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar, hyrje e pabanuar me pare. Te interesuarit te kontaktojne ne viber ose whap ne numerin anglez 00447873252151 ose ne 0693144518

25.000 leke

Botuar më 02/12/2019

Telefon
)