Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

YZBERISHT

ne koder | 100 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtepi private, sip. ndertimi, 100 M2, sip. toke 100m², prespektive per kat te dyte, me hipoteke

Botuar më 02/06/2020
6.500.000 leke

UNAZA E RE PRANE BAR ARTISTIT

Kryqezimi i 2 rrugeve Stefan Shundi dhe Llambro Andoni kendi i kryqezimit te ketyre rrugeve | 64 M2 | 24.000 Leke

Shtepi private vila 3 kateshe kati i 1 hyrja e 1 ...ambjent gatimi,sallon,1 dhom gjumi...gjendja shume e mire ,shtepia esht plotesisht e kompletuar deri te mjetet e gatimit, 64 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Shtepia eshte e pajisur me internet dhe ujin e paguan i zoti i shtepise

Botuar më 02/06/2020
24.000 leke/muaj

TEK SHKOLLA 1 MAJ

tek ATSH-ja | 60 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, cdo kat, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 02/06/2020
1.000,00 euro

TEK PALLATI ME SHIGJETA

Afer | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera kati i 2 i nje shtepie private, 70 M2, i mobiluar, Uj drita 24 ore

Botuar më 02/06/2020
20.000 leke/muaj

TEK SELVIA, PRANE GJIMNAZIT "PARTIZANI",

buze rruge | 220 M2 | 1.100.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe (ofrojme dhe mundesi kreditimi) : - kati i pare, kafe & bilardo, sip. 117m², - kati i dyte, restorant funksional,, 220 M2, , - kati i trete, eshte shtepi banimi qe mund te adoptohet edhe per sherbime te tjera si: hotel, sip.260 m². Taraca mbi katin III eshte e shfrytezueshme per bar kafe. Me hipoteke.

Botuar më 01/06/2020
1.100.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! JEPET ME QERA VILË PRANË MATERNITETIT TË RI

Materniteti i Ri | 120 M2 | 350 Euro

Super Okazion!!! Jepet me qera vilë 2 katëshe pranë Maternitetit të Ri. Vila ka një sipërfaqe prej 120m2 dhe ka një organizim të brendshëm të tipologjisë 2+1. Vila ka një oborr të bollshëm e plot gjelbërim dhe ofron mundësi për parkim të automjetit.Vila ndodhet në një pozicion gjeografik shumë të favorshëm për lehtësine e aksesit të faciliteteve të ndryshme., 120 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 01/06/2020
350,00 euro/muaj

KOMPLEKSI DINAMO

Komuna e Parisit | 1.500 M2 | 1.500 Euro

Super vile e pozicionuar ne zonen me te preferuar prane sherbimeve te shumta publike dhe private.Me organizim interesant, i strukturuar ne katin e pare open space,kati i 2 perfshin 6 dhoma,kati i 3 perfshin 3 dhoma gjumi.Hapesira te bollshme lehtesisht te pershtatshme qe e bejne me te thjeshte mobilimin sipas stilit tuaj.Per shkak te pozicionit pershkohet nga rrezet e diellit, 1.500 M2, 4 banjo, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 01/06/2020
1.500,00 euro/muaj

DON BOSKO

Don Bosko | 96 M2 | 125.000 Euro

Ne Tirane ne Don Bosko rruga Panorama SHITET shtepi 1 kat me siperfaqe 96 m2 dhe sip trualli 211 m2. Shtepia perbehet nga 2 apartamente 1+1, ka dhe nje oborr. Zone e qete dhe pozicion i favorshem. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 125.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 96 M2, 4 ambjente, totali i kateve 1, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 01/06/2020
125.000,00 euro

FARKE

Ne rezidencen Akacia Hills | 550 M2 | 1.300.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, sip. trualli 550 m²+170 m² ambjentet e perbashketa perfshire nje fushe tenisi. KAti nentoke 155 m². Garazh per 2 makina, lavanteri, dhome gjumi, vinoetke, home theatre dhe 1 dhome teknike, banjo. kati 0 - 157 m², dhome ndenje-ngrenie, kuzhine, depo, banjo, studio. oxhak funksional. Kati I -120 m², dhome+banjo, 2 dhoma gjumi me banjo, veranda e lidhur me 2 dhomat e gjumit, 550 M2, kati nen cati 120m², i organizuar si nje master bedroom me nje walking closet 20 m², banjo, verande me pamje te mrekullueshme te Dajtit. Sistem ngrohje qendrore me chiller

Botuar më 01/06/2020
1.300.000,00 euro

DURRES PRANE KOLEGJIT ENEIDA

Durres prane Kolegjit Eneida | 130 M2 | 95.000 Euro

Ne Durres prane Kolegjit Eneida SHITET shtepi 1 kateshe me oborr dhe bace me siperfaqe trualli 390 m2 dhe siperfaqe ndertimi 130 m2. Shtepia perbehet nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenje, tualet me dritare, verande, vend parkimi dhe bace. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 95.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 130 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 01/06/2020
95.000,00 euro
)