Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES

buze rruges kryesore, ne hyrje te qytetit | 1.300 M2 | 1.500.000 Euro

Shitet vile, 1.300 M2, totali i kateve 6, 10 banjo, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per hotel etj

Botuar më 10/12/2019
1.500.000,00 euro

SPITALLE, DURRES

Afer Postes, Spitalle Durres | 120 M2 | 700 Euro

Jepet me qera vile ambienti i brendeshem eshte mbi 120mk ne kat te pare, jepet me qera bashke me magazinen poshte rreth 600 mk, makazina ne katin e perlleshem eshte e destinuar per bisnes, eshte me oborr dhe e rrethuar me mure, me dalje direkt ne rrugen kryesore Aleksander Moisiu, ka certifikate antisizmike dhe dokumenta te regullta, 120 M2, 600 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 4 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, Jepet me qera vetem me dokumenta noteriale dhe paradhenie sipas ligjit

Botuar më 10/12/2019
700,00 euro/muaj

LINZE

te zyra e komunes Dajt | 100 M2 | 57.000 Euro

Shitet shtepi private, me 970 m² toke, 100 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, mund te kembehet me ap ne zonen e Tiranes Re

Botuar më 10/12/2019
57.000,00 euro

NE FUND TE KOMPLEKSIT DINAMO

NE NJE ZONE TE MIRE | 100 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, secili kat me sip., 100 M2, kati 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 3 dhoma gjumi, verande, vendparkim, +240m² truall. Me sistem ngrohje qendrore, nje dhome studio

Botuar më 10/12/2019
1.500,00 euro

FIER

pas lokalit Ilia, Qafe Koshovice, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te Fierit per qetesi dhe argetim | 80 M2 | 4.000.000 Leke

Shitet shtepi private, me hipoteke, 80 M2, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, +20m² me legalizim. Shitet per arsye migrimi

Botuar më 10/12/2019
4.000.000 leke

SHITET VILE 2 KT

kombinat, rruga hamdi cenoymeri | 182 M2 | 170.000 Euro

Vila ka një sip trualli prej 182m2, ndërtim prej 107m2 secili kat.Kati I-rë ka një sip prej 107m2, përbëhet nga sallon i madh ndjenje, oxhak dhe kuzhine sëbashku, 2 dhoma gjumi, korridor i madh, 2 tualete, verandë.Kati i II-të ka një sip prej 107m2, përbëhet nga sallon ndjenje, oxhak dhe kuzhine sëbashku, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe verandë.Disponon çertifikatë pronësie,, 182 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/12/2019
170.000,00 euro

QYTETI STUDENTI

Rr. "Pjeter Budi" | 130 M2 | 92.000 Euro

Shitet kati III i nje vile papafingo 3+1, 130 M2, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, me hipoteke.

Botuar më 10/12/2019
92.000,00 euro

NE NJE FSHAT TE TIRANES,

12 min larg nga TEG | 196 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe+papafingo, sip. ndertimi, 196 M2, oborr me pus, sip. toke 850m², ambiente me mobilim dhe arredim bashkohor, vile e siguruar me kamera. Me hipoteke. E pershtatshme per bujtin ose restorant jashte Tirane

Botuar më 10/12/2019
180.000,00 euro

SHKOZE

Uzina Traktori | 210 M2 | 70.000 Euro

Shitet shtepi private nje kateshe, 210 M2, ap.2+1, e kompletuar, me hipoteke te rregullt. Te interesuari te paraqiten ne adresen e mesiperme

Botuar më 10/12/2019
70.000,00 euro

FIER

lagja Afrimi i ri | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, korridor, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 10/12/2019
5.000.000 leke
)