Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE RRUGEN KRYESORE “SADIK PETRELA”

ne krahun e majte te rrugices “Kristo Dako”, e aksesueshme nga te dyja keto rruge | 325 M2 | 390.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, sip.banimi 119.3m sip.oborri 205.7m². Total sip., 3...

Botuar më 17/03/2019
390.000,00 euro

OKAZION! RRUGA "MIHAL GRAMENO"

tek zona e vilave | 900 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera komplet vila 4 kateshe. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj.

Botuar më 25/03/2019
1.300,00 euro/muaj

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina.

Botuar më 25/03/2019
660.000,00 euro

PRANE ISH PROFARMES

mbi xhamllikun | 294 M2 | 200.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, kati I 105m², kati II 112m, sip totale, 294 M2, me dokumenta te rfregullta.

Botuar më 25/03/2019
200.000,00 euro

DURRES

prane Muzeumit | 550 M2 | 660.000 Euro

Shitet vile tre kateshe, sip.ndertimi, 550 M2, oborr perpara, kati I dyqan, I pershtatshem per Bar Restoant Hotel, me hipoteke, e rrethuar me mure, parkim per 10 makina., 550 M2

Botuar më 25/03/2019
660.000,00 euro

RRUGA SABAUDIN GABRANI

300 M MBI KOLEGJIN TURGUT OZAL | 300 M2 | 700 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, siperfaqje, 300 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, preferohen te huaj. Me garazhd, oborr, ballkone, verande. Cmimi

Botuar më 25/03/2019
700,00 euro

LAGJA RE SAUK,

mbrapa dyqaneve te vjetra, | 800 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private ose jepet me qera 150m², me sip. toke, 800 M2, me çertikate pronesie hipoteke.

Botuar më 24/03/2019
100.000,00 euro

RR. “DON BOSKO”,

pa shkuar te pallatet e Vizion Plus, | 150 M2 | 660.000 Euro

Shitet Vile 4 kateshe,sip.truallit 240 m², brenda kesaj sip. eshte ndertuar, kati perdhe sip 125 m² i pershtatshem per aktivitet, tre kate banim secili kat me vete, ne nje ap ka nje aneks dhome ndenje, tre dhoma gjumi, tre tualete, nje ballkon sip e çdo kati, 150 M2, Dy kate dhene me qera, per te huaj. 480 Euro nje kat. Çmimi kat perdhe 1800 Euro/m².Dokumenta te rregullta, çertifikate pronesie dhe leje ndertimi. Trruallit 300 Euro/m², cmimi ap.

Botuar më 24/03/2019
660.000,00 euro

QERA,VILË,LIQENI

Parku I Liqenit. | 600 M2 | 4.000 Euro

• pishine dimerore me hidromasazh, Panele diellore me kapacitet 400 litra • Pishine verore 50 m2 •Sistem ngrohje me gaz I cili furnizon te gjithe godinen •Izolim akustik •Oborr I mbjelle me peme decorative,ku bejne pjese 50 lloje te ndryshme pemesh •Mundesi parkimi nga 4 deri ne 8 makina, 600 M2, 4 ambjente, totali i kateve 4, 6 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 7 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/03/2019
4.000,00 euro

RR. "JORDAN MISJA", NR. 147,

100m poshte burgut 313, | 216 M2 | 183.600 Euro

Shitet vile 2-kateshe e rrethuar me avlli, 216 M2, 2 ambjente, 2 banjo, gjendja: e mire, oborr me gjelberim, me çertifikate pronesie

Botuar më 23/03/2019
183.600,00 euro

RR. RIZA CEROVA

prane cerdhes nr. 13, pas farmacise 10 | 156 M2 | 195.000 Euro

Shitet shtepi private, me sip. trualli, 156 M2, mbi te cilen eshte ndertuar shtepia me 100m². Me certifikate pronesie, me hipoteke

Botuar më 23/03/2019
195.000,00 euro