Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KODER KAMEZ

KAMEZ | 250 M2 | 150000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
KODER KAMEZ, KAMEZ, 250 M2, 150.000 euro i padiskutueshem
3 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire
Përshkrim

Shitet vile 3-kateshe, 250 M2, 3 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, dyer dhe shkalle me vete, uje e drita 24h, uje linje dhe pus, garazh, oborr me sip.200m2, mundesi parkimi per 2 makina, shitet per arsye emigrimi jashte per tu bashkuar me femijet

150.000,00 euro

Botuar më 11/01/2019

Telefon