Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SELITE

Selite | 390 M2 | 95.000 Euro

Informacion mbi vilën: • 1-katëshe • Sipërfaqja e vilës: 100 m2 • Sipërfaq...

Botuar me 22/10/2018
95.000,00 euro

RR."KAVAJES"

prane Kishes Katolike, | 130 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Vile 3 kateshe. Secili kate me sip., 130 M2, + oborr 70m². Bosh

Botuar me 23/10/2018
800,00 euro

NE SAUK

afer | 200 M2 | 1.200 Euro

Jepet nje vile 2 kateshe me qera, 200 M2, kati 1, 3 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 23/10/2018
1.200,00 euro/muaj

RRUGA E DURRESIT

prane ish kafe Flores | 140 M2 | 700.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, secili kat me sip., 140 M2, sip. trualli 240m² , punime cilesore, me hipoteke

Botuar me 23/10/2018
700.000,00 euro

BLLOKU I AMBASADAVE

ne zone te mire | 500 M2 | 450.000 Euro

Shite vile 3 kateshe, 500 M2, i mobiluar, ndertim i ri i 2013

Botuar me 23/10/2018
450.000,00 euro

BLLOKU I AMBASADAVE

ne zone te mire | 500 M2 | 450.000 Euro

Shite vile 3 kateshe, 500 M2, i mobiluar, ndertim i ri i 2013

Botuar me 23/10/2018
450.000,00 euro

AFER MEDRESES, JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE, ME PUNIME CILSORE

oborr me pem dhe lule, e shtruar me pllaka oborri, e mobiluar, kati pare esht i perber nga nje soxhorno e madhe vec | 450 M2 | 1.000 Euro

Dhome te madhe gatimi dhe ngrenie vec, tualet dhe ballkon, kati dyte eshte i perber 3 dhoma gjumi ( njera eshte e madhe ) dhe tualet, kati trete eshte i perber nga nje ambjent i madhe, dhome te madhe dhe dhe ballkon i madh, disa kondiciner, 450 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar me 23/10/2018
1.000,00 euro

FIER

lagja "Afrimi i ri" | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, 2 banjo, korridor, ballkon, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar me 23/10/2018
5.000.000 leke

RR. “MUHARREM GURRA”,

Shitet vile 4 kateshe | 156 M2 | 700.000 Euro

Me certificate pronesie, sip.toke e cila eshte e rrethuar me mure, 156 M2, 125m² ndertim, kati I eshte per biznes me lartesi 4.5m, tre katet e tjera jane per banim 134.9m², ( 5 dhoma, 2 banjo, tre korridore), I pershtatshem per biznes.

Botuar me 23/10/2018
700.000,00 euro

TIRANE

Kamez | 100 M2 | 7.500.000 Leke

Shiten 2 shtepi nje katshe + 1000 m2 toke, 100 M2, kati 1, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, pjeserisht i mobiluar, me hipoteke shtepite dhe toka, tre pusa uji

Botuar me 23/10/2018
7.500.000 leke

RR. “MARUBI”

LAPRAKE | 120 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi private 1-kateshe, 120 M2, 3+1, me oborr 60m², me hipoteke

Botuar me 23/10/2018
90.000,00 euro