Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LINZE

te zyra e komunes Dajt | 100 M2 | 57.000 Euro

Shitet shtepi private, me 970 m² toke, 100 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, mund te kembehet me ap ne zonen e Tiranes Re

Botuar me 25/09/2018
57.000,00 euro

RR. "PRENK JAKOVA",

mbrapa pallatit te sportit "Asllan Rusi" (mbrapa Ring Center), | 429 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet truall, 429 M2, ndertuar ne te shtepi private + garsoniere, sip. ndertimi 114m². Dokumenta te rregullta hipotekore trualli dhe ndertimit

Botuar me 25/09/2018
20.000.000 leke

RR. “FERID XHAJKO”,

prane Restorant Durresit, | 55 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, kati II i nje vile tre kateshe,, 55 M2, i kompletuar

Botuar me 25/09/2018
23.000 leke

KOMPLEKSI ANA, MBI QYTETIN STUDENTI

jepet me qera 1+1 ne nje vile | 30 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 30 M2, kati 1, i mobiluar, arredim i ri.

Botuar me 25/09/2018
14.000 leke

UNAZA E RE,

PERBALLE ALPHA BANK, buze rruge, prane stacionit te autobusit, | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 60 M2, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, korridor, e mobiluar, preferohen cifte, telefonatat pas ores 14.00

Botuar me 25/09/2018
20.000 leke

DURRES

Rrashbull | 96 M2 | 50.000 Euro

Shitet shtepi private, me hipoteke, 96 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire, e ndertuar ne vitin 2013 me te gjithe parametrat bashkohore + 400 m toke, mundesi edhe per dy kate te tjera

Botuar me 25/09/2018
50.000,00 euro

RR. JORDAN MISJA

tek kryqezimi i burgut | 281 M2 | 200.000 Leke

Jepet me qera vile 3 kateshe, 281 M2, e pershtatshme per biznes ose banim

Botuar me 25/09/2018
200.000 leke

RR. "ALI PASH TEPELENA"

prane rruges | 100 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera vile 2 kateshe, cdo kat ndarje ne 2+1, secili kat, 100 M2, i mobiluar, uje dhe drita 24h. Per banim dhe zyra

Botuar me 25/09/2018
60.000 leke

RRUGA VLLAZEN HUTA

perballe Iranianit | 230 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent, 230 M2

Botuar me 25/09/2018
800,00 euro

RR. PANO LULA

tek Kodra e Priftit | 263 M2 | 200.000 Euro

Shitet shtepi private 2 kateshe, 263 M2, me sip trualli 290m². Me hipoteke

Botuar me 25/09/2018
200.000,00 euro