Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! SHITET PER ARSYE EMIGRIMI SHTEPI PRIVATE+DYQAN! RR. "SIRI KODRA",

peballe me pallati Kontakti, 30m larg unazes se vogel, | 50 M2 | 47.000 Euro

Shitet shtepi private 1+1+dyqan, 50 M2, dyqani eshte i kompletuar. Me hipoteke, çer...

Botuar më 17/02/2019
47.000,00 euro

RR. “IRFAN TOMINI”

nr.52, Blloku I vilave Selite, | 150 M2 | 700 Euro

Jepet me qera kati I, 140m²+njesi sherbimi 40m², e kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, dy vende parkimi, me hyrje dhe dere me vehte. Cmimi 500 E , kati II, 150 M2, 150m² dhe kati III 120m², me shkalle te brendshme, totaslisht I mobiluar, 2 vende parkimi per makine. Te dyja katet

Botuar më 18/02/2019
700,00 euro

OKAZION! SHITET PER ARSYE EMIGRIMI SHTEPI PRIVATE+DYQAN! RR. "SIRI KODRA",

peballe me pallati Kontakti, 30m larg unazes se vogel, | 50 M2 | 47.000 Euro

Shitet shtepi private 1+1+dyqan, 50 M2, dyqani eshte i kompletuar. Me hipoteke, çertifikate te rregullt.

Botuar më 17/02/2019
47.000,00 euro

SAUK

BUZE RRUGES | 120 M2 | 1.000.000 Leke

Jepet me qera vile dy kateshe, secili kat, 120 M2, i mobiluar, me punime teper cilesore , me parket

Botuar më 16/02/2019
1.000.000 leke

RR. "SHEMSIE HAKA"

Lagjia Ali Demi, nr.2 | 115 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile dy klateshe, me hipoteke, 115 M2, ndertim+oborr 30m²+60m magazine, dokumeta te rregullta.

Botuar më 16/02/2019
300.000,00 euro

BABRRU

prane Xhamise | 365 M2 | 30.000 Euro

Shitet shtepi private+ toke, 365 M2, kati 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e mire, me dokumenta

Botuar më 16/02/2019
30.000,00 euro

RR. "MUHAMET GJOLLESHA",

prane 21 Dhjetorit, | 86 M2 | 160.000 Euro

Shitet shtepi private, 86 M2, me oborr 125m². Mundesi parkimi. Me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 16/02/2019
160.000,00 euro

MBIKALIMI I RI NE UNAZE

Karburant Kastrati tek tregu tek fabrika e miellit | 80 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, 80 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, bodrum, i mobiluar, gjendja: e mire, e pershtatshme per familjare ose studente, me oborr nga te dyja krahet e hyrjeve te shtepise

Botuar më 15/02/2019
17.000 leke/muaj

LAGJIA 13, PLAZH

tek ish frigoriferi | 200 M2 | 50.000 Euro

Shtepi private 2-kateshe, 200 M2, 9 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, 5 dhoma gjumi, tarrace, gjendja: e mire, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 15/02/2019
50.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 8,

rr. "Hajdar Demiri" shitet vile | 580 M2 | 110.000 Euro

580 M2, 2 banjo, htepi 2-kateshe, kati I garazhe, kati II per banim, me sip. toke 580m², sip. ndertimi 120m², me dokumenta te rregullta, tapi.

Botuar më 15/02/2019
110.000,00 euro

NE KOMPLEKSIN “LURA 1”

GJIRI I LALZIT | 100 M2 | 120.000 Euro

Vile skiera ne dy kate me 2+1+1+2banjo, sip. 150 m2 toke. Me hipoteke, 100 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 15/02/2019
120.000,00 euro