Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “KOMUNA PARISIT”

tek Lulishtja, ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 12.000 Leke

Jepen me qera dhoma vetem per vajza, sip. e seciles dhome, 35 M2, te kompletuara dhe te pershtatshme per 2 deri ne 3 persona. Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, paisje elektroshtepiake, me tualet secila dhome. Çmimi per secilen vajze

Botuar më 17/06/2019
12.000 leke

RR. “ARTAN LENJA”

nr.81, | 120 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 120 M2, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme dhe banim, shtepia jepet e gjitha. Mundesisht per te huaj. Parkim per tre makina, uje dhe drita 24h. Cmimi ne total

Botuar më 17/06/2019
1.200,00 euro

TAGAN PETRELE

Tagan Petrele | 350 M2 | 320.000 Euro

Ne Tirane ne Tagan ne mes te qetesise dhe ajrit te paster SHITET vile 3 kate me siperfaqe ndertimi 350 m2. Vila ka dhe 1.000 m2 oborr dhe kopesht te gjelberuar. Disponon dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie.Cmimi 320.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 350 M2, 7 ambjente, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 3 ballkone, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/06/2019
320.000,00 euro

RR. “ELBASANIT”, NR 147,

prane vilave Gjermane, | 1.210 M2 | 6.000 Euro

Jepet me qera vile 5-kateshe, secili kat 6 dhoma, 2 korridore, 2 banjo, kuzhine, sip. ndertimi, 1.210 M2, 8 banjo, i mobiluar, oborr me gjelberim, vend parkimi mbi 10 makina, garazh me qepen, perafeqesi diplomatike, shoqata te ndryshme, ambasada, etj. Kontaktoni ne whap/viber.

Botuar më 16/06/2019
6.000,00 euro

PRANE MEDRESESE, RR. "IBRAHIM BUZHIQI",

nr 55 | 100 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, sip. banimi per secilin kat 72m², me oborr, sip. totale, 100 M2, e rregulluar dhe mobilar. Me hipoteke.

Botuar më 15/06/2019
90.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIK

Prane Kopshtit Botanik | 300 M2 | 1.300 Euro

Vile 3 kateshe me qira prane Kopshtit Botanik ne nder zonat me te qeta dhe te kerkuara te Tiranes. Ka nje siperfaqe prej 300 m2. Vila ofrohetme nje mobilim bashkekohore. Vila eshte e organizuar nga 2 garazhe, 5 dhoma gjumi,1 sallon te bollshem ne katin e 1 dhe 3 tualete. Vila ka nje kopsht 300 m3 te gjelberuar, disponon kend lojrash, oxhak etj. Na kontaktoni per nje vizite ne prone., 300 M2, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar

Botuar më 15/06/2019
1.300,00 euro/muaj

RR. DAUT BORICI

prane Doganes | 122 M2 | 700.000 Euro

Shitet shtepi private 3 kateshe, 122 M2, oborr, me sip toke 570m². Me hipoteke

Botuar më 15/06/2019
700.000,00 euro

TEK ISH UZINA TRAKTOREVE,

ne zone te mire | 300 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet shtepi private 2+1, sip. 70m², me oborr 150m², sip. totale, 300 M2, dokumenta te rregullta.

Botuar më 15/06/2019
3.000.000 leke

SELITE E VOGEL,

PRANE TREGUT USHQIMOR | 200 M2 | 90.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe e rrethuar me mur, me hipoteke, 200 M2, kati I, dhome, kuzhine, sallon, banjo, ballkon, kati II 2 dhoma, sallon, 2 ballkone, garazh per 3 makina mbi te cilen mund te ngrihet ndertese, sip.totale me gjithe truall

Botuar më 14/06/2019
90.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 8,

rr. "Hajdar Demiri" shitet vile | 580 M2 | 110.000 Euro

580 M2, 2 banjo, shtepi 2-kateshe, kati I garazhe, kati II per banim, sip. ndertimi 120m², me dokumenta te rregullta, tapi.

Botuar më 14/06/2019
110.000,00 euro