Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “TRE VELLEZERIT KONDI”,

midis Vilave Amerikane dhe Gjermane, prane Qytetit Studenti, | 380 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera vile 3-kateshe. aktualisht hostel me 28 shtreter gati per pune ose bizn...

Botuar më 12/06/2018
2.000,00 euro

NE FUND TE ISH FUSHES SE AVIACIONIT

PRAPA SHKOLLES “DHORA LEKA” | 30 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera shtepi private, garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, Preferohen 1 ose 2 vajza

Botuar më 18/06/2018
10.000 leke

DAJT

PRISK | 160 M2 | 325.000 Euro

Shitet vile me dokumenta 2 kateshe, 160 M2, vendparkim, 2110 m oborr

Botuar më 18/06/2018
325.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

sa hyn tek lulishtja buze rruge | 70 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera restorant me furre druri me ambjent veror 150 m2 dhe me ambjent te brendshem, 70 M2, aktualisht ne gjendje pune

Botuar më 18/06/2018
1.200,00 euro/muaj

RR. PETRO NINI

tek tregu elektrik | 56 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje vile, 56 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/06/2018
18.000 leke

RR."NAZMI RUSHITI"

tek Materniteti i ri | 73.4 M2 | 125.000 Euro

Shitet Shtepi Private, ndertim i vjeter, 73.4 M2, me oborr 130m². Me hipoteke

Botuar më 18/06/2018
125.000,00 euro

KAMEZ,

Rr. "Demokracia", buze rruges kryesore | 420 M2 | 80.000 Euro

Shitet ose jepet me qera, 420 M2, 1 ambjent, gjendja: e mire

Botuar më 16/06/2018
80.000,00 euro

BUDULL (KOMUNA BUBQ)RRETHI KRUJE 1 KM NGA RRUGA NACIONALE

4 km larg nga aeroporti Nene Tereza | 160 M2 | 50.000 Euro

Shitet Vile 2 kateshe, 160 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, me oborr dhe avlli bashke me 1 dylym e 300 m toke. Me hipoteke e leje legalizimi

Botuar më 16/06/2018
50.000,00 euro

TEK KODRA E PRIFTIT

PRANE SHKOLLES MREKULLIA | 330 M2 | 150.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe. sip. ndertimi 320m2 dhe truall 330m2..kati 3 ne proces legalizimi, 2 katet e tjera me hipoteke. Mundesi kembimi me apartament dhome e guzhine + pjesa tjeter cash., 330 M2, bosh, gjendja: shume e mire, E pershtatshme per dy familje. Shitet per aresye emigrimi. Vetem deri fund korrikut. Jo agjensi imobilare

Botuar më 16/06/2018
150.000,00 euro

NIKEL, FUSHE-KRUJE

1.8KM NGA RRUGA NACIONALE | 2.000 M2 | 95.000 Euro

Shitet Vile 2 katshe, 2.000 M2, bosh, gjendja: e re, me vreshte, e rrethuar me mure. Me garazh dhe magazine 100m2. Me hipoteke. Shume e pershtatshme per dy familje, pasi kane shkalle me vete. Kembehet dhe apartameJo agjensi Imobilare

Botuar më 16/06/2018
95.000,00 euro

SHES VILE TEK KODRA E PRIFTIT. ME HIPOTEKE.

NE ZONEN E SHKOLLES MREKULLIA | 330 M2 | 155.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe me si trualli 330m², si ndertimi, 320 M2, bosh, gjendja: shume e mire, kati 3 ne proces legalizimi, 2 katet e tjera me hipoteke. Mundesi kembimi me apartament 1+1 ne xhamllik, porcelan, kinostudio plus pjesa tjeter pagese cash., 330 M2, totali i kateve 3, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Jo agjensi imobilare.

Botuar më 16/06/2018
155.000,00 euro