Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. GAQO AVRAZI

500m mbrapa qendres Globe | 160 M2 | 300.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, 160 M2, cdo kat, sip trualli 530m², me hipoteke

Botuar më 14/10/2019
300.000,00 euro

BABRRU

koder | 300 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet shtepi private 2+1, 300 M2, me certifikate pronesie+700m² toke.

Botuar më 13/10/2019
7.000.000 leke

RR. MYSLYM KETA

kryqezimi i Kafes se Rremes, ne rruge kryesore | 360 M2 | 208.800 Euro

Shitet vile 3 kateshe, dy katet e tjera per banim, 360 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 5 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, bodrum, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ndertim i ri, e mobiluar dhe e paisur me te gjithe dokumetacionin e duhur ligjor

Botuar më 12/10/2019
208.800,00 euro

NE FUND TE RRUGES "DON BOSKO",

tek shinat e trenit, | 240 M2 | 160.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, sip. totale, 240 M2, 2 banjo, e rregulluar, me parkim personal

Botuar më 12/10/2019
160.000,00 euro

INSTITUT RRUGA “ISUF GERVALLA”

200 m prane Universtetit Bujqesor | 100 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera kati i pare i nje vile per student dhe studente. Kushte mjaft te mira si brenda dhe jashte shtepise, e kompletuar, 100 M2

Botuar më 11/10/2019
24.000 leke/muaj

RR. "FORTUZI",

mbrapa PSD, ne shtepi private | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, i mobiluar, uje brenda ne çmim. Me oborr. Jepet vetem per 2 student (djem).

Botuar më 11/10/2019
15.000 leke

INSTITUT LAGJIA “ISUF GERVALL”

200 m nga UNIVERSITETI BUJQESOR | 100 M2 | 24.000 Leke

Jepet me qera kati i 1 i nje vile, 100 M2, per studente

Botuar më 11/10/2019
24.000 leke/muaj

SA KALON KOMUNEN E BABRRUS

tek vila BERATSE, | 120 M2 | 1.500.000 Leke

Shitet vile 2 kateshe, sip.ndertimi, 120 M2, 180m oborr, toka me certifikate pronesie, nderimi ne proces legalizimi, bosh, e ndertuar karabina e suvatuar e gjitha.

Botuar më 11/10/2019
1.500.000 leke

VILAT GJERMANE

RRuga Fuat Toptani | 200 M2 | 900 Euro

Vile trekateshe me qira, toke 350 m2. Vila ofron kater dhoma gjumi, kater tualete, depo, ambjent gatimi i vecante, ambjent ndenjie, ambjent pritjeje, tre ballkone dhe verande te madhe. Vila ofron dy vende parkimi ne oborr, kopesht te sistemuar me gjelberim dhe peme frutore, sistem ngrohje-ftohje me ajer te kondicionuar. Vila eshte e komplet e mobiluar, eshte e termo, 200 M2, 4 banjo, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 11/10/2019
900,00 euro

MBRAPA AMBASADES GJERMANE,

Rr. "NAIM FRASHERI", | 140 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera vile 3 kateshe, secili kat me sip, 140 M2, 3 banjo, verande, 2 ballkone ne çdo kat, me vendparkim per 5 makina, oborr para dhe mbrapa. I pershtatshem per banim ose per biznese te ndryshme si: fondacion, zyra, kopesht, call center, etj.

Botuar më 11/10/2019
2.000,00 euro
)