Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LIQENI ARTIFICIAL

Liqeni Artificial | 600 M2 | 2.700 Euro

3-katëshe,sipërfaqja e vilës : 600 m2, secili kat është 200 m2, sipërfaqja e tr...

Botuar më 22/05/2019
2.700,00 euro/muaj

NE RRUGEN E ELBASANIT

Jepet me qira duplex vile, 3+1+2+verande+post parkimi | 140 M2 | 900 Euro

Dupleksi eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore., 140 M2, Disponon kondicioner dhe ngrohje qendrore me kaldaje me nafte.

Botuar më 26/05/2019
900,00 euro

RR. ZYDI HERRI

sa kalon kthesen e Kamzes | 74 M2 | 40.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe., 74 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, tarrace, vendparkim, kopesht, gjendja: shume e mire, + oborri i jashtem 66 m²

Botuar më 25/05/2019
40.000,00 euro

RR. 'MIFTAR GERBOLLI'

Don Bosko, prane Bujtina 'Gjeli', kthesa e pare majtas. | 270.6 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera vila, 270.6 M2, 7 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 3 banjo, ngrohje/ftohje, 6 dhoma gjumi, 5 ballkone, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Lagje e mireorganizuar prej 10 shtepi.

Botuar më 25/05/2019
1.200,00 euro/muaj

PEZE HELMES

buze rruge kryesore | 135.3 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi private 3+1, me themele per 3 kate, me sip ndertimi, 135.3 M2, me sip toke 1080m². Me hipoteke

Botuar më 24/05/2019
90.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT

pra Drejtorise Higjenes, Buze rruge | 270 M2 | 330.000 Euro

Shitet Vile 3 katesh, 105 m2 truall, me Hipoteke e shfrytezuar komplet per ndertime e rikonstruktuar shume mire nga jashte, ndersa rnga brenda eshte e pa ndare dhe ka mundesi adoptimi sipas deshires dhe variantit per banim ose biznes hoteleri, zyra, shoqata klinike etj, eshte me shkalle te brendshme, ballkone, me cati, tualet per cdo kat, orientim L-P, 270 M2, Shitet per arsyje emigrimi. Real Estate EUROPA

Botuar më 24/05/2019
330.000,00 euro

OKAZION!!! NE RRUGEN INTERNACIONALE TIRANE-NDROQ,

5km pa vajtur tek plepat | 1.500 M2 | 130.000 Euro

Shiten 2 vila 2-kateshe, me avlli me vehte, me sip. trualli per secilen 750m², sip. ndertimi/secila 220m², sip. totale, 1.500 M2, me hipoteke. Çmimi 75.000 Euro dhe 65.000 Euro. Shiten dhe bashke me çmim

Botuar më 24/05/2019
130.000,00 euro

DURRES

buze rruges kryesore | 1.300 M2 | 1.500.000 Euro

Ne hyrje te qytetit buze rruges kryesore, 1.300 M2, totali i kateve 6, 10 banjo, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per hotel etj.

Botuar më 24/05/2019
1.500.000,00 euro

SELITE E VOGEL,

PRANE TREGUT USHQIMOR | 200 M2 | 90.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe e rrethuar me mur, me hipoteke, 200 M2, kati I, dhome, kuzhine, sallon, banjo, ballkon, kati II 2 dhoma, sallon, 2 ballkone, garazh per 3 makina mbi te cilen mund te ngrihet ndertese, sip.totale me gjithe truall

Botuar më 24/05/2019
90.000,00 euro

RR. HALIL AGA

100m nga porta e spitalit ushtarak | 290 M2 | 230.000 Euro

Shitet vile 3-kateshe, 290 M2, oborr, me hipoteke secili kat, mundesi parkimi per 2 makina, kontratat e ujit dhe te dritave te rregullta, e rregulluar dhe e mobiluar ne kushte bashkekohore . Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 24/05/2019
230.000,00 euro

DURRES, ARAPAJ (TEK BAZILIKA)

PLAZH | 500 M2 | 140.000 Euro

Shitet vile 2-kateshe 3+1, sip. kati 165m², kati I per aktivitet, sip totale, 500 M2, 2 banjo, gjendja: shume e mire, e rrethuar me avlli, sistem ngrohje me kaldaje, pamje nga deti dhe qyteti, si dhe nje toke me sip. 500m², ngjitur me shtepine. Shiten bashke ose vec. Shtepia

Botuar më 24/05/2019
140.000,00 euro