Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FARKE

Ne rezidencen Akacia Hills | 550 M2 | 1400000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Farke, Ne rezidencen Akacia Hills, 550 M2, 1.400.000 euro
Përshkrim

Shitet vile 4 kateshe, sip. trualli 550 m²+170 m² ambjentet e perbashketa perfshire nje fushe tenisi. KAti nentoke 155 m². Garazh per 2 makina, lavanteri, dhome gjumi, vinoetke, home theatre dhe 1 dhome teknike, banjo. kati 0 - 157 m², dhome ndenje-ngrenie, kuzhine, depo, banjo, studio. oxhak funksional. Kati I -120 m², dhome+banjo, 2 dhoma gjumi me banjo, veranda e lidhur me 2 dhomat e gjumit, 550 M2, kati nen cati 120m², i organizuar si nje master bedroom me nje walking closet 20 m², banjo, verande me pamje te mrekullueshme te Dajtit. Sistem ngrohje qendrore me chiller

1.400.000,00 euro

Botuar më 14/08/2019

Telefon