Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VILAT GJERMANE

RRuga Fuat Toptani | 200 M2 | 900 Euro

Vile trekateshe me qira, toke 350 m2. Vila ofron kater dhoma gjumi, kater tualete, depo, ambjent gatimi i vecante, ambjent ndenjie, ambjent pritjeje, tre ballkone dhe verande te madhe. Vila ofron dy vende parkimi ne oborr, kopesht te sistemuar me gjelberim dhe peme frutore, sistem ngrohje-ftohje me ajer te kondicionuar. Vila eshte e komplet e mobiluar, eshte e termo, 200 M2, 4 banjo, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
900,00 euro

NE LUNDER, VETEM 2 MIN NGA TEG

PRANE TIRANA INTERNATIONAL SCHOOL | 238 M2 | 480.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe + nencati me sip oborr 335 m2 i gjelberuar. Vila ofron 3+1+1+4 tualete+Librari+ lavanderi+ verande + ballkone. Parkim te mbuluara per 2 makina. Cmimi gjithe mobilimin teper cilesore. Shitet me qira te garantuar 2,500 Euro/muaj deri ne Shtator 2022. Me hipoteke, 238 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
480.000,00 euro

NE MJULL – BATHORE, VETEM 5 MIN NGA TEG,

15 MIN NGA QENDRA E TIRANES | 285 M2 | 420.000 Euro

Vile ne shitje 2 Kateshe + Bodrumi me sip. oborr 577 m2 + pishine. Kati perdhe, ambient ndenje, kuzhina + ngrenia e vecuar, banjo, studio, garazhi per 2 makina dhe ballkoni. Kati pare 3 dhoma gjumi, 2 banjo, lavanderi, garderobe dhe ballkon. Ne bodrum ndodhen nje dhome gjumi, nje studio, dhome lojrash/fitness dhe nje banjo. Me hipoteke, 285 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
420.000,00 euro

RR. MIHAL GRAMENO

800M NGA TREGU ELEKTRIK | 300 M2 | 240.000 Euro

Shitet vile 2 Kateshe me sip. toke 413 m2 te gjelberuar. kati pare eshte ndare ne ap. 3+1+2banjo. Kati dyte ne ap. 2+1+2banjo. Ofrohen dhe 2 bodrume. Me hipoteke, 300 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
240.000,00 euro

NE VISHNJE

TIRANE | 142 M2 | 200.000 Euro

Vilë për shitje 2 kate, oborr 460 m2. Kati perdhe ka gatim-ngrënie, ndenje vec, banjo. Kati i parë ka 3 dhoma gjumi dhe banjo. Ana funksionale është e rregullt. Rifiniturat janë cilësore dhe ka mure me grafiato. Muret janë të veshura me polisterol. Çmimi me gjithe mobilimin cilesor. Parking pranë vilës dhe jashtë. Me hipoteke, 142 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
200.000,00 euro

NE LUNDER

VETEM 5 MIN NGA TEG | 240 M2 | 300.000 Euro

Vile ne shitje 2 katshe+ papafingo+ bodrum, toke 250 m2. Kati perdhe 67 m2, ka gatim-ngrenie-ndenje, banjo. Kati pare 71 m2, ndodhen 3 dhoma gjumi, banjo. Ndersa kati i dyte 35 m2 eshte nje dhome papafingo+banjo. Vila ka dhe bodrum 66 m2 me ambient te lire+ garazh. Vila shitet si investim me qira te garantuar 1000 Euro/muaj neto. Me hipoteke, 240 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
300.000,00 euro

VALA MAR RESIDENCE

HAMALLAJ, GJIRI I LALZIT | 171 M2 | 245.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe me sip. toke 425 m2. Vile 4+1+2banjo me dritare+depo+ 2 ballkone+garderobe. sip ndertimi, 171 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
245.000,00 euro

VALA MAR RESIDENCE

HAMALLAJ, GJIRI I LALZIT | 141 M2 | 175.000 Euro

Vile ne shitje 2 kateshe me pamje nga deti me sip. ndertimi 123 m2 + 17.6 m2 veranda + toke 237 m2. Ne katin perdhe ndodhet ambientin e ndenjes, kuzhina me dritare vec, tualet me dritare, depo dhe ballkon. Ne katin e dyte ndodhet 2 dhoma gjumi, dy tualete me dritare dhe veranda. sip. totale, 141 M2, "INF 93" Real Estate, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
175.000,00 euro

SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES,

TE GJIRI I LALZIT | 120 M2 | 195.000 Euro

Vile ne shitje e bashkangjitur me pamje nga deti me sip. toke (250 – 600) m2 ne varesi te vendodhjes se viles. Vile 2+1+banjo me dritare+ballkon+ verande. Mundesi financimi deri ne 70% te vleres se prones qe ju do te blini. Faza e pare e ndertimit perfundon ne Prill 2019. sip, 120 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
195.000,00 euro

SAN PIETRO HOTEL & RESIDENCES,

TE GJIRI I LALZIT | 191 M2 | 315.000 Euro

Vile ne shitje e bashkangjitur me pamje nga deti me sip. toke (500 – 800) m2 ne varesi te vendodhjes se viles. Vile 3+1+2banjo me dritare+ballkon+ verande. Mundesi financimi deri ne 70% te vleres se prones qe ju do te blini. Faza e pare e ndertimit ka perfunduar ne Prill 2019. sip ndertimi, 191 M2, Agjensia "INF 93", Kullat Binjake, Hyrja Qendrore, Kati 3, Tirane,

Botuar më 22/10/2019
315.000,00 euro
)