Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

NE GJIRIN E LALZIT

ne bllokun e vilave te reja | 350 M2 | 500.000 Euro

Okazion!!!!!! Shiten dy vila 2 -kateshe me projekt modern.Secila me siperfaqe ndertimi 174 m2,shoqeruar me 470 m2 truall( i shfrytezueshem per pishina dhe aktivitete te tjera).Njera nga vilat ne rrjesht te pare dhe tjetra ne rrjesht te dyte.Me dokumentacion te rregullt.E trajton vetem Agjensia RE-Al ,me adrese ne Qender fare prane kafe "Flora", 350 M2, gjendja: e re

Botuar më 21/05/2019
500.000,00 euro

DURRES, SHKOZET, LAGJIA 14

prane Gjykates se apelit, rr. "Klaudio Vila", | 415 M2 | 57.000 Euro

Shitet shtepi private, me sip. ndertimi 60m², sip totale, 415 M2, 1 banjo, themele per 2 kate, kushte bashkohore, oborr me peme, vend parkimi, e rrethuar me avlli

Botuar më 21/05/2019
57.000,00 euro

LAGJIA 24 MAJI

ne Vlore | 120 M2 | 50.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, 120 M2, toke 1000m², me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/05/2019
50.000,00 euro

SAUK I VJETER

ne Qender | 145 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 145 M2, i mobiluar

Botuar më 21/05/2019
300,00 euro

INSTITUT,

pas bar Qetesise, | 200 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1 me hipotek, 200 M2, + dyqan 40 m²

Botuar më 21/05/2019
85.000,00 euro

RR. ZANA FLLOQI

nr.46 Kodra e Priftit | 223 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet vile dy kateshe, 223 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, truall 250m², me hipotek, e rivleresuar. Me garazh

Botuar më 21/05/2019
20.000.000 leke

PLEPA DURRES,

shitet | 580 M2 | 120.000 Euro

Vile 4 kateshe, 580 M2, ndertim gjysem i perfunduar karabina.

Botuar më 21/05/2019
120.000,00 euro

MBAS INXHINIERISE SE NDERTIMIT

Inxhinieria e Ndertimit | 330 M2 | 1.200 Euro

Ne Tirane mbas Inxhinierise se Ndertimit jepet me QERA ndertese 3 kate me sip tot 330 m2 (110 m2 cdo kat) e ndare ne apartamente, ka 2 vende parkimi si dhe oborr. E pershtateshme per banim, per zyra, per kopesht, qender kursesh ose qender per organizata te ndryshme. Pozicioni i favorshem ne lidhje me te gjitha drejtimet.Cmimi 1.200 euro/muaj kontakt Cel.0684109062,E-mail.onlineprona@gmail.com, 330 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 5 banjo, 8 dhoma gjumi, 4 ballkone, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/05/2019
1.200,00 euro/muaj

RR. "MIHAL DURI", MBRAPA MINISTRISE SE ARSIMI,

nr. 31 | 76.5 M2 | 120.000 Euro

Shtepi private, sip. totale, 76.5 M2, dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar më 20/05/2019
120.000,00 euro

FIER

lagja Afrimi i ri | 700 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet shtepi dy kateshe, 700 M2, 2 banjo, 1 ballkon, kati I bodrum, kati II, 4 dhoma, korridor, oborr, me hipoteke, garazhd. Shitet ose kembehet me ap. ne Tirane

Botuar më 20/05/2019
5.000.000 leke