Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA JORDAN MISJA

SA KALON BURGUN | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera kati I ne nje vile, 80 M2, i mobiluar

Botuar më 23/05/2019
25.000 leke

RRUGA E DIBRES

te spitali amerikan 2 | 365 M2 | 220.000 Euro

Shitet vile, 365 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, 6 dhoma gjumi, 8 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: per t'u rikonstruktuar, me dokumenta te rregullta, toke dhe legalizim 3 kate

Botuar më 23/05/2019
220.000,00 euro

RRUGA MYSLYM KETA

Kryqezimi i Kafes se Rremes | 360 M2 | 208.800 Euro

Shitet vile 3 kateshe, kati i pare eshte perdorur si biznes ( bar restorant ) i pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme per te qene funksional, ndersa dy katet jane perdorur per banim njekohesisht te mobiluar, Objekti eshte i pajisur me gjithe dokumentacionin e duhur ligjor, 360 M2, 10 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, bodrum, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/05/2019
208.800,00 euro

NE FUND TE RRUGES 5 MAJI

sa kalon Concord Center | 600 M2 | 40.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, 600 M2, sip. ndertimi 120m², e organizuar ne 2+1. Ne proces legalizimi

Botuar më 23/05/2019
40.000,00 euro

VAQARR,

prane burgut, | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 23/05/2019
8.000.000 leke

NE KRAH TE KOPSHTIT BOTANIK,

jepet | 200 M2 | 1.200 Euro

Me qera vile tre kateshe+papafingo, 200 M2, me oborr perpara, k/bufe, I pershattshe per biznes ose banim, kopesht cerdhe etj. Cmimi ne total

Botuar më 23/05/2019
1.200,00 euro

ISH FUSHA AVIACIONIT,

rruge kryesore | 160 M2 | 150.000 Leke

Jepet me qera per biznes dy ambiente, kati I 100m² + ambient te jashtem dhe kati II, 160 M2, ambiente te rregulluara. Te pershtatshem per cdo lloj biznesi si: shkolle, kopesht/cerdhe, etj.

Botuar më 23/05/2019
150.000 leke

FARKE

Prane restorant Palma Nova | 2.500 M2 | 2.000 Euro

Shitet vile 5 kateshe, 5 dhoma, 5 banjo, 2 soxhorno, dhome gatimi, lavanteri, 2500 m² toke e rrethuar me kangjella, gjelberim dhe peme frutore te ndryshme, me certifikate te rregullt. Kati i nendheshem i banueshem, me ngrohje qendrore, depozita uji, gjenerator silencioz. Sip. ndertimi 350 m²., 2.500 M2, salle ngrenie, Garazh per 2 makina, pishine, e kompletuar me gjithcka bashkekohore. Oxhak funksional e shume lehtesira te tjera. Ne cmim perfshihen edhe taksat.

Botuar më 22/05/2019
2.000,00 euro

FARKE

Ne rezidencen Akacia Hills | 550 M2 | 1.400.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, sip. trualli 550 m²+170 m² ambjentet e perbashketa perfshire nje fushe tenisi. KAti nentoke 155 m². Garazh per 2 makina, lavanteri, dhome gjumi, vinoetke, home theatre dhe 1 dhome teknike, banjo. kati 0 - 157 m², dhome ndenje-ngrenie, kuzhine, depo, banjo, studio. oxhak funksional. Kati I -120 m², dhome+banjo, 2 dhoma gjumi me banjo, veranda e lidhur me 2 dhomat e gjumit, 550 M2, kati nen cati 120m², i organizuar si nje master bedroom me nje walking closet 20 m², banjo, verande me pamje te mrekullueshme te Dajtit. Sistem ngrohje qendrore me chiller

Botuar më 22/05/2019
1.400.000,00 euro

RRUGA BEKTASH KOZELI

Ndermjet rr. Jordan Misja dhe rr.Don Bosko | 400 M2 | 450.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 400 M2, 11 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 5 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 6 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e re, me dokumentacion te rregullt,kati i pare eshte aktualisht me qera,dy katet e tjera te banueshme.

Botuar më 22/05/2019
450.000,00 euro