Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KUZUM BABA VLORE

Kuzum Baba Vlore | 170 M2 | 75.000 Euro

Shitet nje shtepi me siperfaqe 170 m2 e vendosur ne nje truall prej 700 m2. Aktualisht nje kateshe me projekt te mbaruar per tre kate.Vendndodhja eshte ne Vlore ne majen e kodres se Kuzum Baba 300 metra ne krah te tempullit te bektashinjve me pamje piktoreske te gjirit te Vlores dhe rrethuar nga gjelberimi.Prona eshte me dokumentacion te rregullta. Cmimi 75.000 €.Per cdo info. 0684109062, 170 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 21/01/2019
75.000,00 euro

RR."4 DESHMORET"

prane Gjimnazit Partizani | 540 M2 | 450.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe, 540 M2, kati I dyqan 105m². 2 katet e tjera shtepi banimi. Me oborr. Me hipoteke

Botuar më 21/01/2019
450.000,00 euro

DURRES, LAGJIA 8,

rr. "Hajdar Demiri" shitet vile | 580 M2 | 110.000 Euro

580 M2, 2 banjo, htepi 2-kateshe, kati I garazhe, kati II per banim, me sip. toke 580m², sip. ndertimi 120m², me dokumenta te rregullta, tapi.

Botuar më 21/01/2019
110.000,00 euro

FIER

pas lokalit Ilia, Qafe Koshovice, ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit te Fierit per qetesi dhe argetim | 80 M2 | 4.000.000 Leke

Shitet shtepi private, me hipoteke, 80 M2, 1 banjo, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, +20m² me legalizim. Shitet per arsye migrimi

Botuar më 21/01/2019
4.000.000 leke

SHITET SHTEPI + TRUALL ME CMIM OKAZION! PRANE PAZARIT TE RI, MBRAPA SHKOLLES SE KUQE,

rruga Riza Cerova, | 348 M2 | 417.600 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe me sip. ndertimi/ banimi 100m² dhe sip. trualli, 348 M2, (Me mundesi ndarje sipas deshires) Me hipoteke dhe dokumentacion te rregullt

Botuar më 21/01/2019
417.600,00 euro

RR."URA"

tek Komisariati nr 4 | 70 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 70 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar

Botuar më 21/01/2019
18.000 leke

LAPRAKE

RRUGA "LLAZAR SHATATINI" | 330 M2 | 160.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 330 M2, bosh, me hipoteke

Botuar më 21/01/2019
160.000,00 euro

LAGJA "GAFURR MUCO", KOPSHTI DIDAKTIK

Prane stadiumit "Roza Haxhiu" | 600 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile nje kateshe 2+1 me themele per 3 kate., 600 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire, e mbjelle me peme frutore, me hipoteke te rregullt dhe e kompletuar.

Botuar më 21/01/2019
100.000,00 euro

RRUGA “1MAJI”, VLORË

Plazhi i Vjetër | 210 M2 | 105.000 Euro

Shitet shtëpi 2-katëshe me papafingo : 370 m2 truall dhe sip ndertimi, 210 M2, 8 ambjente, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/01/2019
105.000,00 euro

RRUGA POGRADEC-KORC

Km 1 | 300 M2 | 150.000 Euro

Shitet vile, 300 M2, 4 ambjente, totali i kateve 3, 4 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, me hipoteke, kati I funksionon si Bar Restorant, i dyti pajisur per hotel, i treti per banim + garazh 35m²

Botuar më 21/01/2019
150.000,00 euro