Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DURRES, PRANE PLAZHIT

Mbrapa Vilave Qeveritare ,ngjitur me shinat. Ne rrugen plepa Durres | 440 M2 | 340000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Durres, prane plazhit, Mbrapa Vilave Qeveritare ,ngjitur me shinat. Ne rrugen plepa Durres, 440 M2, 340.000 euro i diskutueshem
1 ambjent, 10 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e rikonstruktuar, kati 3
12 ballkone, bodrum, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht
Përshkrim

Shitet Hoteli, 8 dhoma dhe nje apartament bashkohor ne katin e trete, 440 M2, 1 ambjent, kati 3, totali i kateve 3, 10 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 10 dhoma gjumi, 12 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Hoteli eshte ne funksion qe prej vitit 2008. Me vleresim ne booking.com 8.9 me shume se 200 vleresime. (My Apartments)

340.000,00 euro

Botuar më 12/01/2019

Telefon
Email