Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DURRES

Siper Hotel Vollga | 300 M2 | 55000 Euro
Pershkrim

Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dhe me letra te rregullta.Cmimi 55.000 € i diskutueshem ko, 300 M2, totali i kateve 2, 300 M2

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Durres, Siper Hotel Vollga, 300 M2, 55.000 euro
55.000,00 euro

Botuar me 14/09/2018

Telefon
Email