Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NE RRUGEN KRYESORE “SADIK PETRELA”

ne krahun e majte te rrugices “Kristo Dako”, e aksesueshme nga te dyja keto rruge | 325 M2 | 390.000 Euro

Shitet shtepi private 1 kateshe, sip.banimi 119.3m sip.oborri 205.7m². Total sip., 3...

Botuar më 17/03/2019
390.000,00 euro

"FUAT TOPTANI", ISH BLLOKU I VILAVE GJERMANE,

prane Qytetit Studenti, | 200 M2 | 350 Euro

Jepet me qera kati i siperm i nje vile 4-kateshe,, 200 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me kushte bashkohore, me sistem grohje me gaz, me hyrje me vehte, jepet per familje te huaja ose shqiptare

Botuar më 18/03/2019
350,00 euro/muaj

RR. "MIHAL DURI",

mbrapa Ministrise se Arsimit | 70 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 2+1 ne shtepi private 1 kateshe, 70 M2, me oborr 130m², bosh, hyrje e rregulluar.

Botuar më 18/03/2019
27.000 leke

OKAZION! BABRRU

NE QENDER, BUZE RRUGES KRYESORE | 360 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi plus dyqan, 360 M2, Trualli eshte me vije te verdh. Me dokumenta te rregullta. Pershtatet per cdo lloj biznesi, aktiviteti

Botuar më 18/03/2019
100.000,00 euro

RR. ZANA FLLOQI

nr.46 Kodra e Priftit | 223 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet vile dy kateshe, 223 M2, 3 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, truall 250m², me hipotek, e rivleresuar. Me garazh

Botuar më 18/03/2019
20.000.000 leke

RRUGA 4 DESHMORET

AFER SHKOLLES "PARTIZANI" | 570 M2 | 90.000 Euro

Shitet vile, 570 M2, 15 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, 6 hyrje 2+1 dhe 1+1 ,bosh kati I pare me 5 dyqane, me dokumenta te rregullta, 900000 Euro

Botuar më 18/03/2019
90.000,00 euro

TEK LICEU, MBRAPA VILES GJUTA,

shitet vile 3-kateshe, | 300 M2 | 330.000 Euro

Sip. per secilin kat 100m², sip. totale, 300 M2, totalisht e rikonstruktuar, me hipoteke. I pershtatshem dhe per biznese te ndryshme private.

Botuar më 18/03/2019
330.000,00 euro

RR. 4 DESHMORET

prane Gjimnazit Partizani | 540 M2 | 450.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe, 540 M2, kati I dyqan 105m². 2 katet e tjera shtepi banimi. Me oborr. Me hipoteke

Botuar më 18/03/2019
450.000,00 euro

LINZE

te zyra e komunes Dajt | 100 M2 | 57.000 Euro

Shitet shtepi private, me 970 m² toke, 100 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, mund te kembehet me ap ne zonen e Tiranes Re

Botuar më 18/03/2019
57.000,00 euro

NE FUND TE RRUGES "DON BOSKO",

tek shinat e trenit, | 240 M2 | 160.000 Euro

Shitet shtepi 2 kateshe, sip. totale, 240 M2, 2 banjo, e rregulluar, me parkim personal

Botuar më 18/03/2019
160.000,00 euro

ORIKUM(VLORE)

1 km larg nga deti | 330 M2 | 170.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 330 M2, 330 m2 banim + 130 m2 oborr

Botuar më 18/03/2019
170.000,00 euro