Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

500M NGA BASHKIA KAMEZ,

tek rethrrotullimi | 500 M2 | 180.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, sip.totale, 500 M2, me sistem ngrohje me gaz dhe kaldaj, me pa...

Botuar me 12/11/2018
180.000,00 euro

GJIMNAZI PARTIZANI

100 M MBI TE | 180 M2 | 180.000 Euro

Shiten dy kate te nje banese, dubleks kati 3 dhe i 4, 180 M2, ose jepen me qera (800 euro) , shiten per banim ose biznes, kuzhine e kompletuar

Botuar me 14/11/2018
180.000,00 euro

RR. LIMAN KABA, TEK DIGA E LIQENIT

NR 28 perball kompleksit Olimpik | 300 M2 | 1.800 Euro

Jepet me qera vile 2 kateshe me bodrum,, 300 M2, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, e gjelberuar

Botuar me 14/11/2018
1.800,00 euro

UZINA E TRAKTOREVE

afer News 24 | 80 M2 | 45.000 Euro

Shitet Shtepi Private 1 kateshe, 80 M2, +300m² toke. Me hipoteke

Botuar me 14/11/2018
45.000,00 euro

BABRRU QENDER

100m mbrapa Komunes | 120 M2 | 100.000 Euro

Shitet shtepi private nje kate e gjysem, 3+1, siperfaqe ndertimi, 120 M2, plus 400m trruall me peme frutore, me hipoteke dhe rivleresim.

Botuar me 14/11/2018
100.000,00 euro

NE FUND TE RR. “JORDAN MISJA”

shitet shtepi 2 kateshe | 100 M2 | 170.000 Euro

Me oborr, perbehet: kati I, 2ap.1+1, kati II 3+1, bosh, me hipoteke, sip.ndertimi, 100 M2, dhe truall 100m².

Botuar me 14/11/2018
170.000,00 euro

RRUGA ELBASANIT, AFER EKONOMIKUT, TEK NENKALIMI I PARE VEND

i qete dhe i sigurt, jepet me qera Vile 4k + Papafingo e Re me punime shume cilesore, me pamje te bukur me cati | 1.200 M2 | 5.000 Euro

Parket, dopioxham, me dy sisteme ngrohje e freskimi, obor me lule dhe peme 500 m2, oborr i shtruar me mozaik 500 m2, e mobiluar 50 % per banim, 2 WC ne cdo kat, guzhine me furre druri ne oborr, parkim i mbuluar, 1.200 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar me 13/11/2018
5.000,00 euro

PERBALL ISH SHKOLLES TE BASHKUAR

tek Shkolla Bajram Curri, Rruga Niko Avrami ( Spiro Peci ), shitet shtepi 1 kateshe ndertim i Ri me punime shume cilesore | 88 M2 | 60.000 Euro

Me Hipoteke 88.30 m² truall ( ne fakt me e madhe ), 80.90 m² + 16 m² ndertim me dy Hipoteka, ka nje dhome cifti ( 4 x 4 ) e kompletuar, guzhine e madhe per gatim-ngrenie e ndenje, e kompletuar, dhome tjeter shume e madhe qe mund te behen 2 dhoma, ballkon i madh me dritare, oborr ( 6 x 4m ) si dhe garazh ( 6 x 3.5m ) pa dokumenta. Shitet komplet per arsye famialiare me mobilim te pjesshem, 88 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al / Instagram: realestate.europa

Botuar me 13/11/2018
60.000,00 euro

PRANE RRUGES SE KAVAJES

Mbrapa Globe | 150 M2 | 400 Euro

Jepet me qira kati 2 i nje vile. Hyrja perbehet 3 dhoma + guzhine + tualet. Punime shume cilesore. Hyrje e mobiluar me cdo gje, 150 M2, Agjensi "Rexhina" Adresa e Agjensise: Rruga “Muhamet Gjollesha” ne Unaze përballë fillimit të rrugës “Myslym Shyri”e-mail: rexhina.agjensi@yahoo.com. Facebook “Agjensi Rexhina”

Botuar me 13/11/2018
400,00 euro/muaj

LAC

siper Stadiumit | 107 M2 | 7.000.000 Leke

Shitet 2+1, shtepi private, 107 M2, vendparkim, oborr, i mobiluar, me hipoteke. sip toke 1 dylym

Botuar me 13/11/2018
7.000.000 leke

RR. “MARUBI”

LAPRAKE | 120 M2 | 90.000 Euro

Shitet shtepi private 1-kateshe, 120 M2, 3+1, me oborr 60m², me hipoteke

Botuar me 13/11/2018
90.000,00 euro