Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OKAZION AFER MEDRESES, TEK RR. RIZA CEROVA, JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE

me punime cilsore, oborr me pem dhe lule, e shtruar me pllaka oborri, e mobiluar | 450 M2 | 1.000 Euro

Kati pare esht i perber nga nje soxhorno e madhe vec, dhome te madhe gatimi dhe ngrenie vec, tualet dhe ballkon, kati dyte eshte i perber 3 dhoma gjumi ( njera eshte e madhe ) dhe tualet, kati trete eshte i perber nga nje ambjent i madhe, dhome te madhe dhe ballkon i madh, disa kondicinor, 450 M2, EUROPA Real Estate /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar me 16/10/2018
1.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

319, PERBALL SPITALIT NENE TEREZA NR.II | 97 M2 | 1.000 Euro

Jepen me qera dy kate te nje vile, sip per secilen, 97 M2, e pershtatshme per biznes

Botuar me 16/10/2018
1.000,00 euro

RRUGA VIOLETA MANUSHI

CLUB VENUE | 240 M2 | 2.500 Euro

Jepet me Qera Vila ne TIRANE prane CLUB VENUE.Vila sapo eshte ndertuar dhe ka punime shume cilesore.Vila ka nje planimetri dhe orentim shumet e mire dhe eshte e perbere nga 2 kate.Siperfaqja e truallit eshte 350m2.Siperfaqja e ndertimit eshte 240m2.REAL ESTATE I-DEAL06820173330696410104Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1Tirana, Albania, 240 M2, totali i kateve 2, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 16/10/2018
2.500,00 euro/muaj

RRUGA PARO KITA

CLUB VENUE | 300 M2 | 200.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe ne TIRANE tek zona prane CLUB ''VENUE''.Vila ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe eshte e perbere nga 3 kate.Kati i pare eshte bosh ndersa kati i 2 dhe kati i 3 kane nje mobilim tejet luksoz prandaj nxitoni tuajen kete super prone.Siperfaqja e truallit eshte 300m2 me hipotek.Siperfaqja e ndertimit eshte 300m2 me hipotek., 300 M2, totali i kateve 3, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 16/10/2018
200.000,00 euro

RR. "4 DESHMORET",

afer Medresese, | 550 M2 | 680.000 Euro

Shitet vile 4 kateshe, 550 M2, dokumenta te rregullta, i pershtatshem per banim ose biznese te ndryshme.

Botuar me 16/10/2018
680.000,00 euro

RR. "FORTUZI",

mbrapa PSD, ne shtepi private | 25 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, i mobiluar, uje brenda ne çmim. Me oborr. Jepet vetem per 2 studente

Botuar me 16/10/2018
16.000 leke

BERAT, LAGJJA 10 KORRIKU

RRUGA MARGARITA KUMANI, PRAPA GJYKATES | 331.2 M2 | 6.000.000 Euro

Shitet 2+1+koridor+banje+bazament, sip.totale, 331.2 M2, sip.banimi 115.4m², sip. lire 215.8m², me gjelberim peme 15 rrenje mandarina, rrush, portokalle, uje 24 ore

Botuar me 16/10/2018
6.000.000,00 euro

LINZE

te zyra e komunes Dajt | 100 M2 | 57.000 Euro

Shitet shtepi private, me 970 m² toke, 100 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, mund te kembehet me ap ne zonen e Tiranes Re

Botuar me 16/10/2018
57.000,00 euro

TEK VASIL SHANTO,

afer Diplomatit | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 2+1, shtepi private, 75 M2, i mobiluar

Botuar me 16/10/2018
20.000 leke

OKAZION! RRUGA "MIHAL GRAMENO"

tek zona e vilave | 900 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera komplet vila 4 kateshe. Kati perdhes bodrum & garazh, 3 kate me sip. banimi 300 m², tarrace 70 m² dhe 40 m² ballkon + 20 m² verande. 4 dhoma gjumi, kuzhine gatimi, studio, 2 sallone pritje. Aneksi i kompletuar me te gjitha paisjet elektrike, 3 banjo., 900 M2, 8 ambjente, 3 banjo, tarrace, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, bace me peme frutore, oborri me lule dhe plot gjelberim, gjenerator silencioz. Pamje e mrekullueshme e Tiranes, ajer i paster dhe vend i qete. E banuar nga shtetas te huaj.

Botuar me 16/10/2018
1.300,00 euro/muaj