Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

JEPET ME QERA DITORE PER TURISTA!

Ibe, prane Kame Resort | 65 M2 | 20 Euro

Jepet me qera vile tre kateshe, secili kate, 65 M2, dy kate jane banim dhe kati I gjy...

Botuar më 05/12/2018
20,00 euro/ditë

SHITET VILE ME HIPOTEKE! GOLEM, PERBRI VILES KAPITEN, MBRAPA HOTEL MIRAGE

shitet vile III kateshe | 90 M2 | 185.000 Euro

Kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe hyrje me vehte, secili kat, 90 M2, me oborr, vend parkimi i per makina (i mbuluar) , çertifikate pronesie toke dhe ndertimi, me rivleresim. Çmim ofert nga 179.900 Euro behet ne:

Botuar më 13/12/2018
185.000,00 euro

FSHATI KUS, TIRANE,

ne zone te mire, | 1.000 M2 | 6.500.000 Leke

Shitet shtepi private 3+1+toke, sip. totale, 1.000 M2, hyrje e rregulluar. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 13/12/2018
6.500.000 leke

VAQARR,

prane burgut, | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 13/12/2018
8.000.000 leke

RR. SIRI KODRA

tek punishtja e pastave | 64 M2 | 160.000 Euro

Shitet shtepi private 2-kateshe, sip e secilit kate, 64 M2, sip truallit 217m². Me hipoteke

Botuar më 13/12/2018
160.000,00 euro

RR. QEMAL STAFA

prane shkolles se kuqe | 78 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera shtepi private 2+1, 78 M2, oborr, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 13/12/2018
25.000 leke

BABRRU,

qender, | 137 M2 | 100.000 Euro

Shitet vile, 137 M2, me hipoteke. Totalisht e rregulluar dhe mobiluar

Botuar më 13/12/2018
100.000,00 euro

RR. "NASI PAVLLO"

prane Qendres se Shendetit Publik, pas Liceut Artistik | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera nje dhome, 20 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shtepi private, e pershtatshme per 1 person te punesuar, sherben edhe per aktivitet private

Botuar më 12/12/2018
15.000 leke

KODRA E PRIFTIT

rruga Zana Floqi | 260 M2 | 130.000 Euro

Shitet vile 1 kateshe, 260 M2, truall, ndertim 120.5m, themele per 5 kate e banueshme aktualisht, me certifikate pronesie, ndertim i ri,

Botuar më 12/12/2018
130.000,00 euro

OKAZION! SHITET VILE ME HIPOTEKE!

Ne fund te rruges Don Bosko, | 375 M2 | 250.000 Euro

Sa kalon shinat e trenit, shitet vile 2 kateshe, sip. per secilin kat 165m², sip. totale, 375 M2, Punime cilesore, kati I totalisht i mobiluar. Me hipoteke.

Botuar më 12/12/2018
250.000,00 euro

RR. FREDERIK SHIROKA

blloku i Ambasadave | 700 M2 | 2.000.000 Euro

Shitet vile, 700 M2, totali i kateve 3, verande, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: e rikonstruktuar, me qera,5000 euro cmimi per qera dhe 2 milion euro cmimi per shitje!

Botuar më 11/12/2018
2.000.000,00 euro