Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DAJT,

Priska 2 tek rrezervuari, | 1.500 M2 | 430000 Euro
Përshkrim

Shitet Vile 3 kateshe + papafingo e vitit 2017 me Hipoteke e bere me arkitekt me punime shum cilesore dhe parametra bashkohor, ndertim 725 m2, e rrethuar me mur te larte 2.4 m dhe kangjella, me shkalle te jashtme dhe te brendshme, garazhd per 4 makina, oborr, magazine ( punishte ) 42 m2 vec, punime te brendshme te perfunduara te gjitha, system ngrohje, pasqyra voltaike. Shitet per arsye familiar, 1.500 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Vila
Dajt,, Priska 2 tek rrezervuari,, 1.500 M2, 430.000 euro
430.000,00 euro

Botuar më 15/05/2018

Telefon
Email