Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

QERET

plaxhe | 300 M2 | 250.000 Euro

Vile me sip trualli 300m2 dhe sip ndertimi 300m2 i mobiluae me hipotek.vije e dyte nd...

Botuar më 03/08/2020
250.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

3 minuta larg club Venu | 202 M2 | 800 Euro

Vile per Qera te Kodra Priftit. Me siperfaqe totale 202m2 eshte e organizuar ne tre dhoma gjumi, papafingo, soxhorno, tre tualete, verande dhe oborr me siperfaqe 100m2. Vila eshte pjeserisht e mobiluar dhe mund te behet mobilim shtese ne varesi te klientit. Ka sistem kondicionimi me kondicioner. Vila disponon dhe garazhd ne katin -1. Ka pamje te lire, drite dhe diell pjesen me te madhe te dites, 202 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/08/2020
800,00 euro/muaj

RR. ALLAMAN DERVISHI

perballe 2 kullave Garden City, Laprake | 100 M2 | 65.000 Euro

Shitet shtepi private, 1 kateshe me sip ndertimi, 100 M2, oborr 400m², me dokumenta te rregullta, e hipotekuar me certifikate pronesie

Botuar më 10/08/2020
65.000,00 euro

RR. "FERIT XHAJKO",

ish restorant Durresi | 214 M2 | 230.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 214 M2, totalisht e mobiluar. Me hipoteke, çertifikate pronesie. Feniks Home

Botuar më 10/08/2020
230.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

Rr. "Sterio Spase" | 290 M2 | 150.000 Euro

Shitet shtepi private, 290 M2, dokumenta te rregullta

Botuar më 10/08/2020
150.000,00 euro

YZBERISHT

Reparti renea | 100 M2 | 86.000 Euro

Shes shtepi private me 400 m obor pereth me dokumenta, 100 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Kontaktim vetem personat e interesuar e seriios ne email albaneci@hotmail.it,ose 0694111297

Botuar më 09/08/2020
86.000,00 euro

DURRES

Rruga Adria | 1.300 M2 | 1.500.000 Euro

Shitet godine 6 kateshe buze kryesore, 1.300 M2, totali i kateve 6, 10 banjo, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/08/2020
1.500.000,00 euro

21 DHJETORI, PRANE SHKOLLES SABAHUDIN GABRANI

21 Dhjetori, prane shkolles Sabahudin Gabrani | 45 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Shtepi private 2+1 , e mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, me siperfaqe 45 m², kuzhine si me vete, tualet, oborr , orientim me diell., 45 M2, Property ID : ID 4251113 www.dreamalbania.al

Botuar më 08/08/2020
350,00 euro

DURRES PRANE KOLEGJIT ENEIDA

Durres prane Kolegjit Eneida | 130 M2 | 95.000 Euro

Ne Durres prane Kolegjit Eneida SHITET shtepi 1 kateshe me oborr dhe bace me siperfaqe trualli 390 m2 dhe siperfaqe ndertimi 130 m2. Shtepia perbehet nga korridori, 3 dhoma gjumi, ambient gatim ngrenie ndenje, tualet me dritare, verande, vend parkimi dhe bace. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 95.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 130 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 07/08/2020
95.000,00 euro

SHITET VILE 2 KATE NE DURRES PLAZH HAMALLAJ

Plazh Hamallaj Durres | 170 M2 | 360.000 Euro

Ne Hamallaj te Durresit ne Kompleks Rezidencial Turistik prane plazhit, SHITET Vile individuale 2 Kate me sip ndertimi 170 m2 dhe sip trualli 560 m2.Perbehet nga Kati i 1 me 80 m2 ambjent gatim ngrenie ndenje, 1 dh.gjumi, 1 tualet me dritare dhe Kati 2 me 90 m2 ,3 dh.gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone.E mobiluar me Certifikate Pronesie.INFO.Cel. 0684109062,E-mail. onlineprona@gmail.com., 170 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 2, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/08/2020
360.000,00 euro

METOQ SARANDE

Metoq Sarande | 100 M2 | 50.000 Euro

Ne Sarande ne Metoq 5 minuta larg detit SHITET shtepi 1 kat me siperfaqe 100 m2 dhe sip trualli 300 m2. Shtepia perbehet nga 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe ambjenti i gatim ngrenie ndenie. Disponon Certifikate Pronesie.Cmimi 50.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 100 M2, 3 ambjente, totali i kateve 1, 3 banjo, 3 dhoma gjumi, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/08/2020
50.000,00 euro
)