Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BERZHITE

Prane restorant Palma Nova | 2.500 M2 | 1.500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
BERZHITE, Prane restorant Palma Nova, 2.500 M2, 1.500 euro
Salle ngrenie
Përshkrim

Shitet vile 5 kateshe, 5 dhoma, 5 banjo, 2 soxhorno, dhome gatimi, lavanteri, 2500 m² toke e rrethuar me kangjella, gjelberim dhe peme frutore te ndryshme, me certifikate te rregullt. Kati i nendheshem i banueshem, me ngrohje qendrore, depozita uji, gjenerator silencioz. Sip. ndertimi 350 m²., 2.500 M2, salle ngrenie, Garazh per 2 makina, pishine, e kompletuar me gjithcka bashkekohore. Oxhak funksional e shume lehtesira te tjera. Ne cmim perfshihen edhe taksat.

1.500,00 euro

Botuar më 13/09/2019

Telefon