Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR KOMUNA E PARISIT

ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 | 148 M2 | 550 Euro

Jepet me qera dupleks. Eshte i organizuar me ambientin e ndenjes se bashku me guzhinen dhe nje tualet ne katin e pare, ne katin e dyt ka 2 dhoma gjumi te dyja me tualet, dhe nje ballkon te madh me xham. Ka nje lulishte me gjelberim perpara, rreth 17m2., 148 M2, Eshte nje zone me standart te larte ku mbizoteron qetesia, relaksi, gjat gjith kohes eshte e survejuar dhe ofron nje sere fasilitetesh.Per nje vizite ne prone me kontaktoni.

Botuar më 15/11/2019
550,00 euro/muaj

BERAT,

tek kalaja, zonë turistike | 416 M2 | 280.000 Euro

Shitet shtepi private e vjetër me tre kate, 416 M2, kati 1, 1 banjo, dollap dhe tavan i gdhendur

Botuar më 15/11/2019
280.000,00 euro

KAMEZ

Rruga Vjena | 400 M2 | 260.000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, secici kate me hyrje me vehte, sip. totale, 400 M2, kati I dhe II 2+1+sallon+banjo e madhe, kati III, 2 dhoma+holl i madh+banjo, E kompletuar totalisht, me garazh 24m², me hipoteke te rregullt. Parkim per 9 makina. Cmimi okazion

Botuar më 15/11/2019
260.000,00 euro

RR. ELBASANIT

Vilat amerikane | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera kati 2 i nje vile, 100 M2, vendparkim, i mobiluar, bashkohore, preferohen te huaj

Botuar më 14/11/2019
300,00 euro

RR. RAPO HEKALI

tek "Eleonora" | 130 M2 | 430 Euro

Jepet me qera ap 2+1 kati i katert i nje vile., 130 M2, 1 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, me dy vende parkimi. Banese e re. Kontaktoni ne What"s Up.

Botuar më 14/11/2019
430,00 euro/muaj

VAQARR,

prane burgut | 160 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet vile, 160 M2, Kollona te gatshme per kat te III-te, sip. oborri+bahçe 300m², drita, uje 24/h. Mund te jepet dhe me qera, 10.000 leke secili kat, e legalizuar

Botuar më 14/11/2019
8.000.000 leke

RR. KAVAJES,

tek ish Uzina, sot Policia Bashkiake | 410 M2 | 465.000 Euro

Shitet shtepi 3 - kateshe, 410 M2, Kati i pare 4 m i larte i cili aktualisht sherben si servis automjetesh. Dy katet e tjera jane dubleks dhe sherbejne per banim, ndertim i ri, me shkalle me vehte nga jashte

Botuar më 14/11/2019
465.000,00 euro

KOMBINAT

Rr. "Shaban Bardhoshi" | 100 M2 | 65.000 Euro

Shitet vile nje kateshe 2+1+sallon+banjo, 100 M2, oborr 130m², i rrethuar me avlli, me suvatim grafiate, porte hekuri, plus oborr mbrapa shtepise 150m², me pus thellesia 33m. Me hipoteke te rregullt.

Botuar më 14/11/2019
65.000,00 euro

BRRYLI

Prane maternitetit | 100 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera vila 2 kateshe ne zonen e brrylit e ndodhur ne zonen e maternitetit, vile 2 kateshe kati i pare garazhd, kati 2 apartament 2+1, 100 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/11/2019
40.000 leke/muaj

OKAZION!! GOLEM, PERBRI VILES KAPITEN,

mbrapa hotel Malvina, S | 270 M2 | 164.500 Euro

Shitet vile 3-kateshe, sip. per secilin kat 90m², kati I me verand hyrje me vehte, kati II dhe III me ballkon dhe hyrje me vehte secila, sip. totale, 270 M2, me oborr, vend parkimi i mbuluar , çertifikate pronesie toke dhe ndertimi, me rivleresim

Botuar më 14/11/2019
164.500,00 euro
)