Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BABRRU QENDER

100m mbrapa Komunes | 120 M2 | 100000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Babrru Qender, 100m mbrapa Komunes, 120 M2, 100.000 euro i diskutueshem
Përshkrim

Shitet shtepi private nje kate e gjysem, 3+1, siperfaqe ndertimi, 120 M2, plus 400m trruall me peme frutore, me hipoteke dhe rivleresim.

100.000,00 euro

Botuar më 14/12/2018

Telefon