Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BABRRU,

Kamez, | 600 M2 | 5000000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Vila
Babrru,, Kamez,, 600 M2, 5.000.000 leke
Përshkrim

Shitet shtepi banimi nje kateshe 2+1, me porte dhe avlli me vehte, 600 M2, dokumentat ne proces legalizimi.

5.000.000 leke

Botuar më 11/06/2019

Telefon