Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BABRRU

koder e kuqe | 130 M2 | 15.000 Leke
Përshkrim

Kerkohet nje familje e rregullt per kujdesin dhe mirembajtjen e nje shtepie, 6 dhoma, e kompkletuar me kushte bashkohore, 130 M2, e rrethuar me avlli, oborr me shatrivan dhe peme frutore (rrushe, molle, pjeshka, kumbulla). Jepet per arsye emigrimi ne Angli. Cdo detyurim drita dhe uje jane te paguara. Qeraja

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Vila
Babrru, koder e kuqe, 130 M2, 15.000 leke
15.000 leke

Botuar më 11/06/2018

Telefon