Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “IRFAN TOMINI”

nr.52, Blloku I vilave Selite, | 500 M2 | 1.300 Euro

Jepet me qera vile tre katgeshe, 12 dhoma, e mobiluar teresisht, me parkim per 4 auto...

Botuar më 15/07/2018
1.300,00 euro

RRUGA XHABRAHIM,

MIDIS LIQENIT ARTIFICIAL DHE LIQENIT XHABRAHIM, me ullishte, pamje nga liqeni, | 640 M2 | 370.000 Euro

Shitet vile sip 800 m trual + objekt, 640 M2, i mobiluar kushte bashkohore, me dokumenta

Botuar më 17/07/2018
370.000,00 euro

SAUK I VJETER,

PERBALLE FABRIKES SE QUMESHTIT EKSTRA MILK, tek lulishtja, me pamje nga Liqeni, | 110 M2 | 170.000 Euro

Shitet vile 2 kateshe, + garazhd 100m², sip. kati, 110 M2, 3 banjo, hyrje e mobiluar, oborr me gjelberim 300m², me hipoteke, taraca eshte e lire per te bere papafingo. Jepet edhe me qera 500 euro ose shitet

Botuar më 17/07/2018
170.000,00 euro

NE RRUGEN E ELBASANIT, AFER AMBASADES TURKE, NE NJE VEND REZIDENCIAL AMBASADORESH DHE BANIMI

jepet me qera Vile dy kateshe me papafingo e Re, ndertim e bere modern me arkitekt, me oborr 600 m2 me lule peme te punuara me kopshtar, punime te vecanta artistike per ndenj | 250 M2 | 1.400 Euro

Garazh dhe parkim, e rrethuar me mur, ka 4 dhoma gjumi, sallon per pritje me oxhak, guzhine gatim-ngrenie, tualete, ballkone, verande, e mobiluar komplet shume mire, 250 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/07/2018
1.400,00 euro

NE RRUGEN E ELBASANIT

ne fillim te Rruges Budi | 140 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Ap 3+1, me oborr dhe mundesi parkimi, 3 dhoma, nje dhome e madhe pritje, guzhine vec per gatim ngrenie, dy tualete, e mobiluar komplet, eshte dhene vazhdimisht per te huaj, 140 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/07/2018
500,00 euro

RRUGA ELBASANIT, AFER EKONOMIKUT, TEK NENKALIMI I PARE VEND I QETE DHE I SIGURT, JEPET ME QERA VILE 4K + PAPAFINGO E RE ME PUNIME SHUME CILESORE, ME PAMJE TE BUKUR ME CATI, PARKET,

obor me lule dhe peme 500 m2, oborr i shtruar me mozaik 500 m2,e mobiluar 50 % per banim, 2 WC ne cdo kat, guzhine me furre druri ne oborr, parkim i mbuluar | 1.200 M2 | 5.000 Euro

Dhe i hapur per 8 makina, uje selite, cistern 8000 Litra, e pershtatshme per Rezidenc Ambasade, Kopesht, Shkolle, Shoqate, Klinike etj. Jepet me qera per arsye emigrimi, 1.200 M2, EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al / facebook: “Agjensi Imobiliare EUROPA”

Botuar më 17/07/2018
5.000,00 euro

RRUGA FERIT XHAJKO, BRENDA UNAZE, PA SHKU TEK DREJTORIA E UJSJELLESIT DHE MEDRESEJA

shitet Vile 3 Kateshe e Re viti 2004, me Hipoteke dhe truall 86 m2. Punime te jashtme dhe te brendshme shume cilesore, dritaret me grila dhe kangjella, punimepunime gipsi | 250 M2 | 199.000 Euro

Orientim me diell, ne katin perdhe ka nje dyqan me cepena, garazh me cepen per nje makin, kuzhine per gatim ngrenie dhe ndenje, ne te tre katet ka nga nje tualet me dritare; kati pare banim ka 3 dhoma gjumi te medha dhe kati 2 ka 1 dhome gjumi dhe sallon pritje me oxhak funksional, ballkon. Vila ka shkall te brendshme dhe e mbuluar me solet e tjegull, uje 24 ore me cistern e pomp personale, 250 M2, Shitet per arsye te ngutshme familiar. ( 759 €/m2 ) i diskutueshem . 069 20 58 767 / EUROPA Real Estate, Rr. Durresit, perballe Ambasades Polake /www.realestate-europa.al

Botuar më 17/07/2018
199.000,00 euro

LINZE

te zyra e komunes Dajt | 100 M2 | 57.000 Euro

Shitet shtepi private, me 970 m² toke, 100 M2, 6 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, depo, oborr, bosh, gjendja: shume e mire, mund te kembehet me ap ne zonen e Tiranes Re

Botuar më 17/07/2018
57.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

jepet me qera | 365 M2 | 1.000 Euro

Vile 2 kateshe, e mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore, kati 1-soxhorno, dhome gatimi, dhome gjumi, banjo me dush, kati 2: 3 dhoma gjumi te shtruara me parket dhe nje banjo me vaske, 365 M2, e pajisur me kamera sigurie, nga te dyja anet me oborr, kaldaje, kondicioner, lavanderi, parkim makinash. (Kemi dhe mundesi te tjera ne kete zone)

Botuar më 17/07/2018
1.000,00 euro/muaj

TEK KODRA E PRIFTIT

PRANE SHKOLLES MREKULLIA | 330 M2 | 150.000 Euro

Shitet Vile 3 kateshe, 330 M2, bosh, gjendja: shume e mire, kati 3 ne proces legalizimi, 2 katet e tjera me hipoteke. Mundesi kembimi me apartament dhome e guzhine + pjesa tjeter cash.E pershtatshme per dy familje. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 17/07/2018
150.000,00 euro

RR. "GJERGJ LEGISI"

LAPRAKE | 80 M2 | 500 Euro

Jepet me qera vile 3-kateshe, 80 M2, secili kat, bosh, me panele diellore, vila eshte e re, mundesi parkimi per 6 makina.

Botuar më 17/07/2018
500,00 euro