Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ORIGINAL MARINES Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune per filjalet tona ne Teg dhe Myslym Shyre. Me eksperience pune ne...

Botuar më 17/05/2019

Kompania “Savage” Kërkon të punësojë Fotograf

Me kohë të plotë Kërkojmë talente të reja me pasion dhe dashuri për botën e modes dhe fotografisë!Të interesuarit duhet të zotërojnë:- Gjuhën Angleze- Abode Photoshop- Abode InDesignTë interesuarit duhet të jenë banues në Tiranë. Aparaturat dhe çdo nevojë tjetër teknike garantohet nga Savage.Lutemi të kontaktoni në

Botuar më 21/05/2019

Dyqan Çantash Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 22 – 35. Puna 6 ore ne dite. Paga e kenaqshme + siguracion. Te jene pa preukopime, Adresa: Rr. "Bardhyl", tek Brryli

Botuar më 20/05/2019

INTIMODAL Kërkon të punësojë Shitese

Kushte pune optimale , page baze plus bonuse. Per aplikime dergoni CV ne adresen e emailit ose kontaktoni ne numrin e telefonit

Botuar më 20/05/2019

Rrobaqepësia ndërkombëtare turke në vijim të zgjerimit të stafit Kërkon të punësojë Ekonomiste

Me ekperience pune, te njohi programet e finances. Cotex Textile ofron:- Pagë konkuruese në treg- Punë të vazhdueshme- Bonuse mujore- Ambient dhe kushte të mira pune- Transport i garantuar- Pushime në festat zyrtare- 2 pushime gjatë ditës- Staf i kualifikuar për trajnim (për punonjësit pa eksperiencë)Orari i punesl nga e hene ne te premte 07:30-15:15. Diten e shtune deri ne 12:45. Dergoni CV ne E-mail: info@cotextextile.com, Adresa: Prane City- Park

Botuar më 19/05/2019

Rrobaqepësia ndërkombëtare turke në vijim të zgjerimit të stafit Kërkon të punësojë Punonjes

Me/pa ekperiencë në pozicionin e rrobaqepëses.Cotex Textile ofron:- Pagë konkuruese në treg- Punë të vazhdueshme- Bonuse mujore- Ambient dhe kushte të mira pune- Transport i garantuar- Pushime në festat zyrtare- 2 pushime gjatë ditës- Staf i kualifikuar për trajnim (për punonjësit pa eksperiencë)Orari i punesl nga e hene ne te premte 07:30-15:15. Diten e shtune deri ne 12:45. Dergoni CV ne E-mail: info@cotextextile.com, Adresa: Prane City- Park

Botuar më 19/05/2019

Kerkojme Rrobaqepese

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Paga 30.000 leke. Sigurime shoqerore 100% I paguar nga firma. Dita e shtune orari I punes deri ne 13.30, e diela pushim, Adresa: Blloku Magazinave, prane frigoriferit te mishit, Rr. "Siri kodra"

Botuar më 19/05/2019

Kerkojme Pergjegjes linje

Me eksperience pune per qepje pantallonash.. Sigurime shoqerore 100% I paguar nga firma. Dita e shtune orari I punes deri ne 13.30, e diela pushim, Adresa: Blloku Magazinave, prane frigoriferit te mishit, Rr. "Siri kodra"

Botuar më 19/05/2019

Për hapjen e markës dhe degës italiane në Shqipëri, ne po kërkojmë nje Stilist/e Freelancer me përvojë në sektorin e modës së grave

Detyrat që duhet te mbulojë jane:Të krijojë moodboardTë realizojë bashkë me ekipin stilet e propozuara për markën JacqLine përmes skedave teknike të produktitTë ketë nje kompetencë te konsoliduar në procedurat e prerjes dhe përfundimit të rrobave, veçanërisht në fazën e prodhimit prototip. Përveç shkathtësisë, duhet të tregojë kreativitet dhe ndjeshmeri estetike.Kandidati/tja ideal/e duhet te plotesojë këto kushte:Trajnim në dizajnin e modësPërvoja si stilist/eNjohuri te shkëlqyera në programet, Illustrator dhe PhotoshopNjohuri të shkëlqyeshme të gjuhës angleze dhe italianePasion i fortë për Fast Fashion dhe përditësim të vazhdueshëm mbi tendencat e reja. Përse te bashkoheni me ekipin JACQLINE? Ne jemi të interesuar të investojmë në ekipin tonë dhe të promovojmë rritjen e brëndëshme profesionale. Ju do të merrni pjesë në zhvillimin e një koleksioni të shitur në mbi 200 dyqane dhe në 8 vende të botës: Italia, Franca, Spanja, Greqia, Malta dhe Emiratet e Bashkuara Arabe, Danimarka, Suedia.Ju do të gjeni një mjedis të ri, dinamik, të orientuar drejt qëllimit dhe të punës në grup. Ju lutemi dërgoni CV tuaj në adresën e emailit ose telefononi numrin në vijim, Tiranë

Botuar më 17/05/2019

SHOQERIA “ARJETTA COLLECTION” Kërkon të punësojë Rrobaqepese

(ne makine qepese) me eksperience pune, Adresa: Ish Kombinati Ushqimor. Mbrapa Spitalit Amerikan 3

Botuar më 17/05/2019

SHOQERIA “ARJETTA COLLECTION” Kërkon të punësojë Punonjes

(Mashkull), ne prese hekurosje perfundimtare te veshjeve, Adresa: Ish Kombinati Ushqimor. Mbrapa Spitalit Amerikan 3

Botuar më 17/05/2019