Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

CTA Distribution shpk (Rrobaqepesi Gjermane ) Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me /pa experience (femra/meshkuj). Paga shume e mire. Siguracionet te paguara nga firma 100%, Adresa: Rruga Myslym Keta ,perballe AKU ,300 metra mbi Kafen e Rremes

Botuar më 23/01/2019

CTA Distribution shpk (Rrobaqepesi Gjermane ) Kërkon të punësojë Punetore

Paketimi me eksperience. Paga shume e mire. Siguracionet te paguara nga firma 100%, Adresa: Rruga Myslym Keta ,perballe AKU ,300 metra mbi Kafen e Rremes

Botuar më 23/01/2019

CTA Distribution shpk (Rrobaqepesi Gjermane ) Kërkon të punësojë Pastruese

Paga shume e mire. Siguracionet te paguara nga firma 100%, Adresa: Rruga Myslym Keta ,perballe AKU ,300 metra mbi Kafen e Rremes

Botuar më 23/01/2019

RRJETI I DYQANEVE CLICHÉ (BIZHU DHE AKSESORE MODE) Kërkon të punësojë Shitese

Mosha mbi 21 vjeç. Turni I dhe II. Te jene te komunikueshme. E-mail: clicheshopalbania@gmail.com Te interesuarat te paraqiten ne adresen:, Adresa: Rr. “Abdyl Frashri”, prane Librit Universitar

Botuar më 22/01/2019

RROBAQEPESI MONDA Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Te specializuara per veshje per femra. Te interesuarat te kontaktojne ne nr., Adresa: Shkolla e Baletit, perballe BKT.

Botuar më 22/01/2019

Butik Absolut Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Te kete njohuri te gjuhes Angleze dhe Italiane. Mosha 22-35 vjec. Personat e interesuar te dergojne Cv me foto, Tiranë, Adresa: Rr: "Ismail Qemali", Pallati 29, (prane piceri "Eres")

Botuar më 22/01/2019

BUTIK Kërkon të punësojë Agjente shitjesh

Per shitje Online. Te dije te mirembaje rrjetet sociale. Me experience pune. Puna me kohe te plote. Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme, Adresa: Tek kryqezimi 21 Dhjetorit

Botuar më 22/01/2019

Altin Mici Atelie Kërkon të punësojë Staf

Te specializuar ne qepje kryesisht ne fushen e veshjeve per meshkuj. Perkatesisht 1.Kemishe 2.Pantallon klasik. 3.Xhakete klasike, Adresa: Afer Kafe Flora

Botuar më 22/01/2019

Altin Mici Atelie Kërkon të punësojë Staf

Staf per shitje. Te jene te specializuar per shitje. Preferohet me eksperience ne sektor te ngjashem, Adresa: Afer Kafe Flora

Botuar më 22/01/2019

Pastrim Kimik Esta Kërkon të punësojë Punonjese

Per pastrim kimik. Te njohe te gjitha proceset e punes te pastrimit kiminMe eksperience pune. Paga e kenaqshme

Botuar më 21/01/2019