Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE Dyqan Cantash

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te jete pa prokupime. Te jene te komunikueshme, 25-35 vjeç., Adresa: Rruga Bardhyl

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

PUNETORE Firma LAGHI shpk Rrobaqepesi

Paga: Paga te kenaqshme sipas nivelit te punetorit |

HEKURI, me dhe pa eksperinc pune, kushte shume te mira ne pune. jeni te mirepritur, Adresa: Tre Deshmoret, perballe KMY, Yzberisht, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
Paga te kenaqshme sipas nivelit te punetorit

RROBAQEPESE Firma LAGHI shpk Rrobaqepesi

Paga: Paga te kenaqshme sipas nivelit te punetorit |

Puntore makine qepse, me dhe pa eksperinc pune, kushte shume te mira ne pune. jeni te mirepritur, Adresa: Tre Deshmoret, perballe KMY, Yzberisht, Tiranë

Botuar më 18/02/2020
Paga te kenaqshme sipas nivelit te punetorit

SHITESE Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Per dyqan veshje per femra. Mosha 25-35 vjeç, Adresa: Tregu Cam

Botuar më 18/02/2020
e kenaqshme

SHITESE Rrjeti i dyqaneve Rivaldi Watches Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme + bonuse mbi shitjet+siguracione |

Me kohe te plote, Adresa: Rr. Sami Frasheri, perballe LSI, Tiranë

Botuar më 17/02/2020
paga e kenaqshme + bonuse mbi shitjet+siguracione

SHITESE Dyqan Rrobash per Femije A&A Toys Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

(2 punonjese). Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Besim Alla”.

Botuar më 17/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

PUNETORE Rrobaqepesi Kemishari kerkon te punesoje per pikat e saj ne Tirane dhe Vore

Paga: Ofrohen pagesa te larta dhe kushte shume te mira pune |

Pergjegjese Linje / Kontrollore. Ofrohen paga te kenaqshme. Kushte shume te mira pune, Adresa: Adresa 1: Rr. “Dibres”, prane spitalit Nene Tereza. Adresa 2: Bashkia Vore

Botuar më 17/02/2020
Ofrohen pagesa te larta dhe kushte shume te mira pune

RROBAQEPESE Kompania Sewing Masters Kërkon të punësojë

Paga: paga do te filloje 1500lek ne dite per punen e caktuar ditore |

Punetore te specializuara, te interesuarat te kontaktojne ne numrin, Adresa: Rruga Aleksandri i Madh, ne Astir Pallati direkt pas Dojc Kolorit, Tiranë

Botuar më 17/02/2020
paga do te filloje 1500lek ne dite per punen e caktuar ditore

SHITESE GOLD OPTIKA KERKON Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune ne Dyqan Optike

Botuar më 17/02/2020
e kenaqshme

PUNONJESE RROBAQEPESI KEMISHARI Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e mire + siguracion |

Me ose pa eksperience pune /Pergjegjese Linje, Adresa: Ne hyrje te Yzberishtit, mbrapa spitalit Amerikan 3, godina ngjyre gri, kati II.

Botuar më 16/02/2020
Ofrohet pagese e mire + siguracion
)