Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RROBAQEPESE RRELI TEXTILE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per qepje çerçafesh. Mosha 25 - 45 vjeç. Me eksperience pune, Adresa: Rr. "5 ...

Botuar më 29/05/2020
e kenaqshme

SHITESE DYQAN PER FEMIJE Kërkon të punësojë

Paga: BAZE+BONUSE NE CDO SHITJE |

MOSHA 30-45 VJEÇ. MOSHA 30-45 VJEç, Adresa: Rr. "Ferid Xhajko", prane Tregur Uzina Dinamo

Botuar më 29/05/2020
BAZE+BONUSE NE CDO SHITJE

RROBAQEPESE EK.Tex Sh.p.k

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Paga dhe kushtet shumte te mira. |

Rrobaqepese me eksperience pune. paga dhe kushtet shume te mira., Tiranë

Botuar më 29/05/2020
Paga dhe kushtet shumte te mira.

RROBAQEPESE RRELI TEXTILE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per qepje çerçafesh. Mosha 25 - 45 vjeç. Me eksperience pune, Adresa: Rr. "5 Maji"

Botuar më 29/05/2020
e kenaqshme

TEKNIKE PRODHIMI Rrobaqepsi Fortuna shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per linje pantallonash, Adresa: Rr. "Myslym Keta", prane Profarmes.Tirane

Botuar më 28/05/2020
e kenaqshme

PERGJEGJESE Rrobaqepsi Fortuna shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Linje (teknike) per linje pantallonash me eksperienece pune. Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Myslym Keta", prane Profarmes.Tirane

Botuar më 28/05/2020
e kenaqshme

SHITESE Dyqan Veshjesh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohen me banim rreth zones se Medresese.

Botuar më 28/05/2020
e kenaqshme

SHITESE BEAUTY POINT ne QTU Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per dyqanet ne QTU. Puna me turne. Te jene korrekte dhe serioze ne pune. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane ambjentit te dyqanit ne QTU, Tiranë

Botuar më 27/05/2020
e kenaqshme

SHITESE Butik Rrobash Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per dyqan rrobash, Adresa: Tregu Çam

Botuar më 27/05/2020
e kenaqshme

RROBAQEPESE Kerkohen

Paga: 28.000 leke-35.000 leke plus sigurime. |

Per konfeksione. Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Ali Demi", prane shkolles "Kushtrimi Lirise"

Botuar më 27/05/2020
28.000 leke-35.000 leke plus sigurime.

PRESTAR Rrobaqepesi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Rrobaqepesie (intimo). (Femra/Meshkuj) Me eksperience pune. Puna me kohe te plote ose part time, Adresa: Tirane, Tiranë

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme + sigurime
)