Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

Dyqan artikuj per femije

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Puna me orar te plote. Mosha 25-40 vjeç. Te interesuarat per informacion te metejshem te kontaktojhne ne numerin

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Rruga "Ferid Xhajko", ne Unaze

Botuar më 09/10/2019

)