Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

DYQAN ARREDIMI NE BLLOK

Kërkon të punësojë

Kriteret

Mosha 30-40 vjeç

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Ish Blloku

Botuar më 07/10/2019

)