Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITES/E

Dyqani Koton ne QTU

Kërkon të punësojë

Kriteret

Mosha 20-30 vjec. Te kete eksperience pune. Te jete i/e komunikueshme dhe i/e afte te punoje ne grup. Te jete i/e disponueshem/me per t'u alternuar ne te dyja turnet. Te mos jete i/e angazhuar ne shkolle. Per me shume kontaktoni ne kete numer

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Tiranë

Botuar më 11/11/2019

)